• Онлайн-курс AICPA: COSO INTERNAL CONTROL CERTIFICATE – Внутрішній контроль COSO

Онлайн-курс AICPA: COSO INTERNAL CONTROL CERTIFICATE – Внутрішній контроль COSO

Date: в постійному доступі. Дистанційне навчання.

  

  • АНОНС
                                                        


BDO Academy є партнером Американського інституту сертифікованих публічних бухгалтерів (American Institute of Certified Public Accountants, AICPA). Завдяки угоді про співпрацю ми маємо змогу надати доступ до навчальних курсів і програм сертифікації AICPA online. Це значить, що вони будуть доступні в будь-який зручний для вас час.

Створення та впровадження якісної системи внутрішнього контролю може стати справжнім викликом. Щоб адаптуватися до бізнес-моделей, що постійно змінюються та новітніх технологій, потрібна налагоджена та гнучка система внутрішнього контролю.

Курс «COSO Внутрішній контроль» (COSO Internal Control Certificate) дасть вам можливість розвинути вміння в області проектування, впровадження та моніторингу системи внутрішнього контролю. Ви отримаєте не лише теоретичні знання, а й ознайомитеся з реальними прикладами застосування принципів COSO для підвищення цінності компанії шляхом вдосконалення бізнес-процесів, звітування та контролю за дотриманням вимог.

Програма курсу включає огляд основ та механізмів дії внутрішнього контроль в організації та принципів його ефективного застосування. Різноманітність запропонованих моделей допоможе вам в застосуванні механізмів контролю та їх адаптації для цілей компанії. Заключний модуль курсу містить практичний приклад оцінки системи внутрішнього контролю організацій, що спрямований на узагальнення та практичне застосування отриманих знань.

Курс призначений для бухгалтерів, фінансових менеджерів, фінансових директорів та управлінського персоналу, що задіяні в процеси внутрішнього контролю або планують його впровадження.

Повний перелік онлайн-курсів AICPA:  https://certificates.aicpastore.com/

При реєстрації через сайт BDO in Ukraine ви отримаєте знижку на навчання.

Вартість навчання уточнюйте у представників 𝗕𝗗𝗢 𝗔𝗰𝗮𝗱𝗲𝗺𝘆.

Телефонуйте нам і ми відповімо на всі ваші запитання:

📞+38 095 310 17 82 📇 [email protected]