• Надання виняткових послуг клієнтам

Надання виняткових послуг клієнтам

 

Наше бачення - бути лідером в наданні виняткових послуг клієнтам. Це означає, що більш ніж в 1600 офісах BDO у 167 країнах і регіонах якості приділяється пильна увага, що гарантує постійне надання виняткових послуг по всьому світу. Для нас надання виняткових послуг клієнтам засноване на п'ятьох ключових компонентах, які визначають BDO сьогодні: потреби клієнтів, комунікації, прихильність, співробітники та цінність.


Потреби клієнтів


BDO працює з клієнтами, зареєстрованими на всіх основних світових фондових біржах, і ми є переважними консультантами для багатьох найбільших приватних компаній в кожному регіоні нашої присутності. Ми витрачаємо багато часу на знайомство з нашими клієнтами, будуємо особисті стосунки, що допомагають нам передбачати потреби клієнтів і запропонувати їм дійсні додаткові переваги. Ми завжди прагнемо задовольнити складні потреби наших клієнтів, об'єднуючи глибокі знання місцевого ринку, глобальний галузевий досвід та технічні навички.


Комунікації


Наш головний пріоритет - бути ясними, відкритими і оперативними в процесі комунікацій. На практиці це означає забезпечення коротких каналів зв'язку, щоб наші клієнти завжди знали, з ким говорити. Наші команди по роботі з клієнтами, включаючи провідних фахівців, досяжні для спілкування і передачі досвіду в наданні поглиблених галузевих знань та ідей, далекоглядних з комерційної точки зору.


Прихильність


Постійне прагнення до досягнення високих чекань наших клієнтів вбудоване в нашу ДНК. Це означає, що кожна фірма-член BDO зобов'язана забезпечувати постійне надання високоякісних послуг, що задовольняють потреби своїх клієнтів. Ми втілюємо це зобов'язання в життя на основі жорстких стандартів обслуговування клієнтів, яким повинні слідувати всі наші фірми-члени. Крім того, ми впровадили глобальну програму «Net Promoter Score» (NPS), яка полегшує здобуття зворотного зв'язку з клієнтами, зокрема, стосовно п'яти критеріїв нашого бачення. Наші клієнти, у свою чергу, оцінюють результат - ефективні, конструктивні, застосовні і своєчасні рішення, адаптовані до їх специфічних потреб.


Співробітники


У кожній фірмі BDO працюють досвідчені співробітники, які можуть внести свій вклад до компанії за допомогою здобуття висококласного навчання, надання можливостей зростання та винагороди. Надаючи нашим співробітникам правильне середовище і відповідних експертів нашим клієнтам, ми гарантуємо виняткові послуги клієнтам у всіх наших фірмах. Наші співробітники гордяться тим, що працюють в BDO, і це добре видно, коли вони говорять про міжнародну мережу і про свою взаємодію з клієнтами.


Цінність


У BDO ми вважаємо, що наші нові ідеї і інноваційне мислення допомагають клієнтам досягати своїх цілей і сприяють їх комерційному успіху, зараз і в майбутньому. Наші корисні рекомендації підкріплені місцевими і регіональними експертними знаннями та досвідом, отриманим на міжнародному рівні, що в умовах усе більш глобалізованої економіки є важливим чинником доданої вартості для бізнесу кожного клієнта.