• Практика в BDO

    Вчись на реальних задачах

Практика в BDO

 

Міжнародна аудиторська компанія BDO в Україні надає студентам можливість проходження практики або стажування в нашій компанії. У нас Ви зможете брати участь у реальних проектах для клієнтів та отримати свій перший досвід роботи в бізнесі під керівництвом досвідченого наставника.

У нашій компанії Ви можете пройти як навчальну, так і переддипломну практику, передбачену навчальним процесом Вашого вишу.

Якщо Ви хочете пройти стажування у міжнародній аудиторській компанії, поєднуючи його з навчанням у виші, ми готові надати Вам таку можливість та гнучкий робочий графік.

Для того щоб взяти участь у конкурсі, Вам необхідно відправити своє резюме та супровідний лист до нашого HR-відділу, вказавши в ньому ймовірні дати практики/стажування та відділ, у якому Ви хотіли би їх пройти. Просимо Вас зробити це за 1-2 місяці до ймовірної дати початку практики або стажування, щоб у нас була можливість підготуватися до цього та узгодити всі організаційні моменти.

Якщо Ваше резюме зацікавило керівництво одного з наших відділів, наш HR-менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами, щоб обговорити всі деталі.


Навчальним закладам
 

Ми із задоволенням зустрінемося з Вами, щоб обговорити можливість укладання договору про проходження навчальної або переддипломної практики Ваших студентів у міжнародній аудиторській компанії BDO в Україні. Будь ласка, відправте коротке повідомлення до нашого HR-відділу і ми обов’язково зв’яжемося з Вами, щоб обговорити всі деталі.

 

НАША КОМАНДА

НАШІ ОФІСИ