• FAQ

 

Тут Ви знайдете відповіді на запитання, що найчастіше ставляться щодо процесу відбору кандидатів у нашу компанію.

 

Так. Ви можете зробити це будь-яким зручним для Вас способом: а) Ви можете відправити резюме безпосередньо через веб-сайт. б) Ви можете відправити резюме через рекрутингові веб-сайти, на яких Ви знайшли нашу вакансію. в) Ви можете відіслати резюме електронною поштою, безпосередньо до HR-відділу на нашу електронну адресу [email protected]
Тривалість процесу відбору залежить від багатьох чинників, але на кожному етапі ми прагнемо інформувати Вас настільки оперативно, наскільки це можливо. Крім того, ми цінуємо той час, який Ви вклали у цей процес, тому прагнемо діяти швидко й ефективно. Зазвичай, процес відбору займає два тижні.
Ми зателефонуємо Вам і заплануємо все, що необхідно зробити при відборі кандидатів до нашої компанії. Якщо ми не зможемо до Вас додзвонитися, ми відправимо Вам електронне повідомлення. Усі домовленості, зроблені під час телефонної розмови, підкріплюються електронними повідомленнями, щоб Вам було легше планувати свої дії.
Навіть якщо зараз у нас немає вакансії, яка Вас зацікавила, надішліть нам своє резюме. Ми зберігатимемо його в нашій базі даних і зв’яжемося з Вами, як тільки з’явиться щось відповідне.
Програми навчання доступні для всіх наших співробітників. Вони охоплюють як професійні навички та компетенції, так і загальні бізнес-навички (ведення переговорів, ефективна комунікація, тайм-менеджмент, майстерність проведення презентацій тощо). Ми цілком переконані, що комбінуючи різні методи навчання та й здобуваючи нові знання щодня протягом виконання роботи, ми досягаємо максимального ефекту в розвитку наших співробітників.
Ми продовжуємо працювати з перших днів вторгнення російських військ на нашу землю, адже компанія BDO в Україні несе відповідальність за майже 200 співробітників, а також має підтримувати економіку України. Ті працівники BDO в Україні, хто на сьогоднішній день знаходиться в безпечних місцях (близько 70%), повноцінно долучаються до роботи, адже до віддаленого режиму нам не звикати. Ми продовжуємо сплачувати податки і заробітну плату співробітникам. Ми працюємо і не маємо наміру зупинятися!
В БДО в Україні повністю налагоджений віддалений режим роботи. Для комунікації ми використовуємо хмарні служби MS Office 365 (Teams, Outlook, SharePoint тощо). Для проведення безпечних угод використовуємо цифровий підпис, а для безпеки наших серверів застосовуємо хмарні середовища. Користуємось платформою для безпечного обміну інформацією з нашими клієнтами (BDO Portal). І це далеко не всі технології, якими послуговується команда BDO з метою продуктивної роботи у віддаленому режимі.