Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Webinar: Штучний інтелект: як використовувати новітні технології для кіберзахисту вашого бізнесу в режимі 24/7

Webinar: Штучний інтелект: як використовувати новітні технології для кіберзахисту вашого бізнесу в режимі 24/7

ДАТА: 28 липня (Вт)
Час: 11:00

  

  • АНОНС

 

Кількість і складність кібератак з кожним днем збільшується і така наша реальність. Як штучний інтелект (ШІ) може допомогти аналітикам служб інформаційної безпеки випереджати загрози навіть при мінімальних ресурсах?

Технології штучного інтелекту стають невід'ємною частиною в багатьох сферах життя. Застосування машинного навчання для задач кіберзахисту — сучасний сталий тренд. І ця технологія кожен день показує, наскільки ефективно може працювати департамент інформаційної безпеки. Інтелектуальні системи позбавлені недоліків людського фактора: вони працюють швидше і помиляються значно рідше людей, істотно скорочують витрати. Штучний інтелект дозволяє практично повністю виключити людину з процесів забезпечення захисту і залишає йому допоміжні функції моніторингу та корекції.

Що ж отримує бізнес від використання штучного інтелекту (ШІ) в інформаційній безпеці?

Щоб розібратися з ключовими моментами кіберзахисту вашої компанії за допомогою ШІ запрошуємо вас на Webinar, який будуть проводити Керівник напрямку Advisory BDO in UkraineАндрій Боренков та Директор із розвитку партнерської мережі в Центральній та Східній Європі компанії ImmuniWeb Андрій Слободяник.  

 

На онлайн-зустрічі ми обговоримо наступні питання:

  • Процес цифрової трансформації бізнесу в Україні.
  • Що хакери знають про українські компанії?
  • Яким чином забезпечити моніторинг інформації у DarkWeb?
  • Інвентаризація та моніторинг безпеки ІТ-активів компанії.
  • Оцінка веб-сервісів і додатків на готовність до кібератак.
  • Використання штучного інтелекту для побудови надійного захисту даних в організації.
  • Оптимізація бюджетів кібербезпеки.

Вебінар розрахований на спеціалістів з інформаційної безпеки, ІТ-спеціалістів, аудиторів ІТ, спеціалістів з управління ІТ-ризиками, ТОП-менеджмент.

 

Дата та час: 28 липня (Вт), 11:00

Місце: Microsoft Teams

 

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА

У день заходу на ваш e-mail ми відправимо посилання, за яким ви перейдете на нашу онлайн-зустріч. 

Збережіть дату, щоб не пропустити час. 

Будуть питання? Телефонуйте/пишіть +38095 310 17 82 (WhatsApp, Viber) або [email protected] 

 

Компанія BDO — одна з найбільших міжнародних аудиторсько-консалтингових компаній у світі. Одним із напрямком діяльності компанії є надання повного спектру рішень із кіберзахисту даних компаній у всому світі.

Компанія ImmuniWeb — глобальний лідер по безперервному моніторингу, тестуванню безпеки і захисту веб, мобайл і IoT додатків. Gartner та IDC відзначають, що ImmuniWeb використовує пропрієтарну технологію штучного інтелекту і глибокого машинного навчання для розумної автоматизації і зниження дорогої експертної праці в управлінні зовнішнім периметром атаки, моніторингу Dark Web, оцінки ризиків та тестуванні на проникнення, які доступні, як у вигляді одноразового тестування, так і на умовах гнучкої підписки.

Партнер заходу — Національний центр підготовки банківських працівників.