Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Розширений пошук

ВІДОБРАЖУЄТЬСЯ 1 - 9 з 87
1  2 3 4 5 ...
26 травня 2020

Ласкаво просимо до перегляду першого видання статей BDO з Трансфертного ціноутворення (ТЦ). У цій серії наші фахівці з ТЦ нададуть вам своєчасну інформацію про поточні проблеми цієї сфери.

/uk-ua/insights-2/information-materials/rethinking-transfer-pricing-in-the-current-economic-and-political-conditions
25 травня 2020

Ми раді вітати вас на новій серії подкастів про лідерство — #TIMETOLEAD від компанії BDO.

/uk-ua/insights-2/information-materials/podcast-series-time-to-lead
25 травня 2020

У цій першій статті з нової серії «Інсайти трансфертного ціноутворення», основна увага приділена актуальній проблемі, що виникла через кризу Covid-19: грошовому потоку.

/uk-ua/insights-2/information-materials/react-transfer-pricing-and-cash-flow-management
25 травня 2020

У зв'язку з тим, що COVID-19 істотно впливає на поточну економічну ситуацію, власники бізнесу запитують, як ми прогнозуємо наші грошові потоки в найближчі місяці, враховуючи рівень невизначеності? І, якщо нам потрібно профінансувати себе протягом цього періоду — скільки нам дійсно потрібно...

/uk-ua/insights-2/information-materials/how-cash-flow-modelling-can-proactively-assess-your-business-in-uncertain-times
28 квітня 2020

Світ змінюється. Завдяки технологіям, які постійно розвиваються, таким як Microsoft Teams, Zoom, Skype, хмарні сховища, не кажучи вже про електронну пошту, вам більше не потрібно щоденно бути присутнім в офісі, щоб бути продуктивним членом команди.

/uk-ua/insights-2/information-materials/how-to-achieve-weighty-results-using-video-conferencing-and-virtual-presentations-while-working-at-home
23 квітня 2020

Так як віддалена робота стає частиною нашого трудового життя, ми повинні знайти способи спростити її і зробити якнайкраще.

/uk-ua/insights-2/information-materials/work-from-home-bases
08 квітня 2020

У часи діджиталізації суспільства, кібербезпека є важливим інструментом збереження даних і особистої інформації.

/uk-ua/insights-2/information-materials/cybersecurity
01 квітня 2020

Останнім часом віддалена робота стає вимушеною нормою. Оскільки багато компаній перевели своїх співробітників на віддалений режим роботи, то команда BDO розробила практичні поради та рекомендації, як працювати вдома ефективно і раціонально.

/uk-ua/insights-2/information-materials/efficient-and-effective-remote-work
31 березня 2020

В брошурі ви знайдете інформацію про мережу BDO та BDO в Україні, детальний перелік послуг всіх ліній сервісу, особливості роботи в BDO в Україні, інформацію про нагороди компанії та партнерство.

/uk-ua/insights-2/information-materials/bdo-in-ukraine-2020
ВІДОБРАЖУЄТЬСЯ 1 - 10 з 87
1 2 3 4 5 ...