Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Розширений пошук

ВІДОБРАЖУЄТЬСЯ 1 - 9 з 50
1  2 3 4 5 ...
10 серпня 2020

Постійні інновації та технологічні удосконалення у сфері вітроенергетики сприяють розвитку потужного потенціалу галузі вітрової енергетики. Низка ринкових чинників стимулюють зростання сектору вітроенергетики, особливо морської вітроенергетики.

/uk-ua/insights-2/information-materials/wind-market-update
07 серпня 2020

Використання і значення золота можна відстежити аж до 4000 р. до н.е. Перші золоті монети були введені в 560 р. до н.е. в Лідії (у Залізному столітті) і використовувалися як валюта до введення паперу.

/uk-ua/insights-2/information-materials/gold-prospects-of-the-future
06 серпня 2020

У найближчому майбутньому пандемія вже закінчиться, економіка відновиться, і люди повернуться майже до звичного життя. Багато компаній витримають кризу і повернуться до звичного режиму. Але якщо ми хочемо чомусь навчитися в умовах кризи, то повинні прагнути не тільки до повернення до «нормального...

/uk-ua/insights-2/information-materials/the-resilience-playbook
05 серпня 2020

Коли справа доходить до підтримки вашого бізнесу, вирішальну роль можуть мати правильно поставлені питання і те, де можна знайти потрібну вам інформацію. У BDO ми всі знаємо про наслідки пандемії COVID-19 для наших співробітників, глобальної мережі, клієнтів — і економіки загалом.

/uk-ua/insights-2/rethink/overcoming-the-crisis-and-increasing-the-company-s-stability
04 серпня 2020

У цій статті нашої нової серії «Трансферне ціноутворення» ми звернемо увагу на ще одне актуальне питання, яке виникло в результаті кризи, викликаної COVID-19: розподіл прибутку між штатними підрозділами і основними структурами.

/uk-ua/insights-2/information-materials/react-routine-entities-and-principals-adjusting-profits
31 липня 2020

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ОГЛЯД BDO - БОРОТЬБА З КРИЗОЮ ЗА ДОПОМОГОЮ СТІЙКОСТІ БІЗНЕСУЯк європейські бізнес-лідери реагують на наслідки глобальної пандемії?

/uk-ua/insights-2/rethink/bdo-european-survey-–-july-2020
31 липня 2020

У цьому огляді, ми звертаємо нашу увагу на методологію розподілу прибутку і механізми розподілу витрат (1), а також обговорюємо, як на них можуть вплинути економічні потрясіння, викликані COVID-19n.

/uk-ua/insights-2/rethink/react-profit-splits-and-cost-sharing-what-about-losses
31 липня 2020

Всі знають байку Езопа про черепаху і зайця. Заєць поспішає і виривається вперед, в той час як черепаха зберігає заданий темп, і перемагає на фінішній прямій. Хоча в байці є важлива мораль, яку потрібно розуміти, іноді потрібно бути і черепахою, і зайцем.

/uk-ua/insights-2/rethink/react-adapting-royalties-and-service-payments-in-the-short-and-longer-term-economic-environment
31 липня 2020

Криза COVID-19 сильно вдарила по економіці всіх країн світу, і ця епідемія матиме прямий і тривалий вплив на організації всіх розмірів.У більшості країн були прийняті надзвичайні заходи з надання допомогти підприємствам, роботодавцям, працівникам і домогосподарствам. Ці заходи варіюються від...

/uk-ua/insights-2/taxes/world-wide-tax-news-issue-55-june
ВІДОБРАЖУЄТЬСЯ 1 - 10 з 50
1 2 3 4 5