Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Розширений пошук

ВІДОБРАЖУЄТЬСЯ 1 - 5 з 5
1
18 червня 2020

У новому епізоді серії подкастів #TIMETOLEAD на тему лідерства, керівник департаменту аудиту BDO Global Кріс Сміт, розповідає про роботу з Digital nomads.

/uk-ua/insights-2/podcasts/working-with-digital-nomads
16 червня 2020

В 4-му епізоді серії подкастів #TIMETOLEAD, присвячених лідерству, Стівен Дарл, регіональний виконавчий директор BDO в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, розповідає про стійкість азіатських країн до зовнішніх впливів.

/uk-ua/insights-2/podcasts/the-asian-resilience
15 червня 2020

У п'ятому епізоді нашого подкасту #TIMETOLEAD, який присвячений лідерству, Аллан Еванс, керівник глобального відділу розвитку бізнесу та маркетингу, і Альберт Лопес, регіональний виконавчий директор в Північній і Південній Америці, розповідають про мінливий вигляд клієнтського сервісу.

/uk-ua/insights-2/podcasts/podcast-series-from-bdo-time-to-lead-the-changing-face-of-client-service
29 травня 2020

У третьому епізоді нашого подкасту #TIMETOLEAD, присвяченого лідерству, головний операційний директор BDO Global, Андерс Хід і Ноель Клехан, глава глобальної мережі відділу з питань регулювання і державної політики, фокусують увагу на питаннях глобалізації і середньому бізнесі.

/uk-ua/insights-2/podcasts/podcast-series-from-bdo-time-to-lead-globalisation-the-mid-market
25 травня 2020

Ми раді вітати вас на новій серії подкастів про лідерство — #TIMETOLEAD від компанії BDO.

/uk-ua/insights-2/podcasts/podcast-series-time-to-lead
ВІДОБРАЖУЄТЬСЯ 1 - 5 з 5
1