• Віртуальна конференція з питань нерухомості та будівництва BDO 2021
Публікація:

Віртуальна конференція з питань нерухомості та будівництва BDO 2021

16 листопада 2021

Ринок нерухомості та будівництва залишається однією з найскладніших галузей. Прогнозування ринку залежить від безлічі чинників, особливо в умовах виходу економіки з кризи COVID-19, а відстеження останніх тенденцій зачіпає цілу низку питань. Якщо ж зважити на такі важливі теми, як оподаткування, то стає зрозуміло, чому фахівці галузі говорять про те, що бути в курсі останніх подій — це дуже непросте завдання.

21 жовтня 2021 року наші колеги з BDO Canada провели «Віртуальну конференцію з питань нерухомості та будівництва BDO 2021». Учасники заходу мали унікальну нагоду приєднатися до лідерів галузі, відомих забудовників та інвесторів, щоб вивчити ринок нерухомості Канади та світу загалом, який швидко розвивається.

 

Під час конференції було озвучено:

  • Практичні поради щодо актуальних питань — від технологій до податків і затримок у будівництві

  • Експертні думки провідних лідерів галузі

  • Оновлення щодо специфічних національних, регіональних і американських ринків.

 

Розкриття цих тем може допомогти зорієнтуватися в сьогоднішніх і майбутніх змінах, оскільки галузь нерухомості та будівництва пристосовується до «нової норми».

А для тих, кому не вдалося відвідати захід, є чудова нагода переглянути його в записі. Нижче є доступ до перегляду запису виступу на головній сцені, а також усіх секційних засідань.

 

REC CONFERENCE 2021