• Огляд міжнародних ризиків 2022 — фрагментація світу
Публікація:

Огляд міжнародних ризиків 2022 — фрагментація світу

19 вересня 2022

Ланцюги постачань розриваються та змінюються, як ніколи раніше. Геополітична напруженість, кліматична криза, наслідки глобальної пандемії та загрози з кібербезпеки створюють надзвичайно складну мережу ризиків для бізнесу в 2022 році. Але як вони зосереджуються на стійкості, ефективності та сталості ланцюга постачань на тлі зростаючих ризиків з усього світу?

Сьомий рік поспіль ми опитуємо 500 керівників з Європи, Близького Сходу та Африки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Америки, щоб зрозуміти їхній підхід до управління ризиками і те, як вони реагують на події у світі, що становлять загрозу їхньому бізнесу.

Завантажте повний звіт, щоб дізнатися:

  • Як компанії адаптують системи управління ризиками до нових викликів
  • Важливість ролі директора з ризиків у бізнесі в усьому світі
  • Чому прозорість ланцюга постачань стає вирішальною для успіху
  • Як бізнес-лідери оцінюють ризики ланцюга постачань, такі як конфлікт і зміна клімату

Звіт і опитування охоплюють низку питань і надають безліч корисної інформації. Можете використовувати наші інструменти візуалізації даних для розуміння процесів управління ризиками, а також прочитати звіт, щоб дізнатися, чому провідні компанії світу зосереджуються на стійкості та прозорості ланцюгів постачань. Сподіваємось, тут знайдеться щось для кожного. Завантажте повний звіт.


Завантажте звіт про огляд ризиків для свого регіону

Ми підготували чотири офіційні звіти щодо ризиків у регіонах, у яких йдеться про різні бізнес-ризики та ставлення до них у Європі, Близькому Сході та Африці, Америці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Завантажте основний звіт і отримайте доступ до офіційних звітів щодо ризиків у регіонах, і все це за допомогою простої одноразової реєстрації.

 

Джерело: BDO United Kingdom