• ПЕРЕТВОРІТЬ ГІБРИДНУ РОБОТУ У БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ, ключ до успішної гібридної роботи у ваших руках
Публікація:

ПЕРЕТВОРІТЬ ГІБРИДНУ РОБОТУ У БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ, ключ до успішної гібридної роботи у ваших руках

04 лютого 2022

 

Вже минув цілий рік відтоді як ми щодня проводили години в заторі або в очікуванні потяга, що затримується, аби дістатися до офісу. Прибувши до офісу, ми випивали чашку кави, перш ніж сісти за комп’ютер або піти на ділову зустріч. Після роботи ми пропускали чарку, йшли перекусити або на пробіжку, щоб зняти стрес, а потім втомлені, але з відчуттям виконаного обов'язку, лягали вдома на диван.

У березні 2020 року ця щоденна рутина раптово закінчилася. Несподівано метушливі ранки і вечори змінилися кавою й віртуальними зустрічами на кухнях і у вітальнях, а їхні учасники вдягли зручні спортивні штани.

Немає потреби повторювати, що пандемія коронавірусу значно збільшила обсяг дистанційної роботи. Дистанційна робота, яка раніше була приємною додатковою перевагою в багатьох компаніях, наразі є обов’язковою і в майбутньому стане звичайною справою. Однак фактично ми вже рухались у напряму капітального перегляду офісного ландшафту ще до кризи. «Новий спосіб роботи» (“New Way of Working”, NWOW) існує вже майже 15 років, але COVID-19 зробив його основним напрямом.

Обов’язкова дистанційна робота, викликана кризою, піддала компанії серйозному випробуванню. Ідучи навпомацки, непідготовлені керівники раптом змушені були покластися на своїх співробітників. Однак побоювання, що дистанційна робота зашкодить продуктивності і ефективності, незабаром виявилися безпідставними: робота з дому фактично привела до кращого балансу між роботою та особистим життям, більшої гнучкості. Часу на дорогу на роботу стало витрачатися менше, кількість прогулів зменшилася, а зосередженість збільшилася. Звісно, у медалі є зворотний бік. Дистанційна робота менш корисна для командної динаміки й співпраці. До того ж, у короткостроковій перспективі спрацювали і інші аспекти, але вони потребують подальшого вдосконалення, аби успіх дистанційної роботи став довготривалим.


До них належать:

  • Ергономічна організація роботи вдома
  • Відшкодування супутніх витрат
  • Продуктивність роботи команди і співпраця
  • Благополуччя
  • Довіра та віддалений моніторинг
  • Простота використання, стабільність і безпека ІТ-інструментів
  • Управління документами й можливі залишкові наслідки для процесів
  • тощо.


Чому саме нині настав час діяти?

З розповсюдженням довгоочікуваної вакцини кінець пандемії вже поблизу. Це означає, що компаніям настав час подумати про режим роботи після COVID-19. Влітку 2020 року багато хто вирішив поєднувати роботу в офісі та роботу вдома — підхід, який виявився дуже популярним. Цілком імовірно, що цього літа обмеження на COVID-19 знову знімуть (принаймні частково). Чи повернуться організації до того, як було раніше, тому що вони не впевнені в життєздатності дистанційної роботи, або через усталену стратегію щодо корпоративної культури? Або вони використовуватимуть свій досвід COVID-19 як основу для структурної інтеграції дистанційної роботи в організацію гібридної роботи?

У деяких організаціях таке рішення вже прийнято. Наприклад, телекомунікаційний гігант Proximus повністю впевнений в привабливості гібридного підходу і має намір скоротити площу офісу вдвічі в найближчі роки. У місті Левен два дні на тиждень будуть дистанційними (або новою нормою). Те ж саме стосується і BDO. Це не має дивувати. Згідно з нашим широкомасштабним опитуванням стосовно дистанційної роботи в травні 2020 року (яке ми також проводили внутрішньо), 66% респондентів віддають перевагу двом (або більше) дням дистанційної роботи на тиждень.

 

«Наступні три-шість місяців, до того, як будуть зняті карантинні обмеження і ми всі повернемося в офіс, тепер мають вирішальне значення».

 

Якщо зважитеся на NWOW, то доведеться перетворитися з кризової організації на добре обґрунтовану модель, за допомогою якої подолаєте поточні перешкоди і можете забезпечити залученість та продуктивність працівників. Зрештою, гібридна робота охоплює набагато більше, ніж просту реалізацію структурної дистанційної роботи. Вона також передбачає переоцінку загальної організації роботи, культури управління, засобів комунікації, планування приміщень офісу, бачення мобільності й певних бізнес-процесів.

Наступні три-шість місяців, до того, як будуть зняті карантинні обмеження і ми всі повернемося в офіс, тепер мають вирішальне значення. Використовуйте цей період задля побудови міцного фундаменту і надання організації поштовху в цьому новому середовищі, об’єднавши позитивний досвід та концентруючись на тих перевагах, які були отримані під час кризової дистанційної роботи.

У цьому довіднику надається наша концепція забезпечення безперешкодного повернення в офіс і пропонуються практичні інструменти для створення привабливого NWOW, над яким працюють як команди, так і керівництво. У цих розділах спочатку буде обговорено запропонований нами підхід, а потім різні аспекти (4 «Б»), які необхідно визначити під час переходу до NWOW


Звертайтеся до наших фахівців

BDO із задоволенням допоможе розробити бачення NWOW на 2021-2025 роки і практичну бізнес-модель для організації. З огляду на концепції 4 «Б», ми працюємо разом, щоб визначити, які зміни необхідні та як ви втілюєте їх у бізнес-моделі. Можете розраховувати на нас стосовно підтримки й впровадження проєкту загалом, від навчання до управління проєктом та змінами. Ми ретельно зберемо міждисциплінарну команду з одним менеджером проєкту, який координує технічні заходи.

Щодо надання консультаційних послуг, BDO має великий досвід у керівництві трансформаціями, такими як новий спосіб (гібридної) роботи, у якому робота (незалежно від місця) часто займає центральне місце. Попередні призначення відбувалися переважно в контексті великих реорганізацій, таких як переїзд або скорочення площі офісу.

Будь ласка, звертайтесь до нас за порадою без будь-якої передоплати, щоб оцінити, чи може бізнес-модель гібридної роботи бути позитивним кроком для вашої організації. Настав час діяти. Без вагань звертайтесь до наших фахівців і дізнайтеся, що ми можемо зробити для вас.

 

Джерело BDO Belgium