Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Бюлетень експатриантів - випуск 44
Огляд:

Бюлетень експатриантів - випуск 44

25 вересня 2018

Інформаційний бюлетень BDO Expatriate містить короткий огляд питань, стосовно міжнародних правонаступників, з точки зору оподаткування та соціального забезпечення.

Оскільки вам необхідно прийняти до уваги величезну кількість змін, які мають місце в багатьох країнах, важливо надати легку для розуміння інформацію про ті основні події, які, найімовірніше, вплинуть на ваш бізнес і міжнародних представників.

Зміст

  • КИТАЙ: поправка до законодавства КНР про індивідуальний дохід (IIT), затвердженої 31 серпня 2018 року що набуде чинності з 1 січня 2019 року
  • ГОНКОНГ: найм працівників без права проживання у Гонконгу
  • ОБ'ЄДНАНЕ КОРОЛІВСТВО: володіння нерухомістю за кордоном / страхові внески / страхові внески класу 2
  • СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ: зміни в податковому законодавстві США через нещодавній закон про скорочення податків та робочих місць / американсько-бразильський договір про соціальне забезпечення, який набирає чинності