Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Кібербезпека - тенденції та ключові рекомендації на 2019 рік
Публікація:

Кібербезпека - тенденції та ключові рекомендації на 2019 рік

10 травня 2019

Перша десятка тенденцій кібербезпеки говорить про неухильне зростання ризику масових кіберзлочинів, що негативно впливає на репутацію і ринкову вартість компаній. Тому всім підприємствам необхідно зрозуміти цінність інформаційних активів, якими вони володіють, оцінити ризик, пов'язаний з кібербезпекою даних, а потім оцінити переваги та змінні такого ризику в своїх бізнес-рівняннях. Після цього топ-менеджмент і правління компанії можуть приймати поінформовані бізнес-рішення для зменшення потенційних кібер-порушень та їх наслідків.

Простіше кажучи, витрачаючи десятки тисяч на деякі або всі ключові рекомендації з кібербезпеки, включаючи проведення оцінки електронної пошти та мережевих загроз, виконання оцінок вразливостей та тестування проникнення, впровадження тестування з приводу фішингу, а також надання освітніх програм з кібербезпеки - може допомогти ваші кібер-вразливості. Такий підхід значно зменшить вплив порушення даних, а це вже економить мільйони.