Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
Публікація:

Цифрова трансформація: Почніть з кібербезпеки

27 жовтня 2020

Нерідко трапляються випадки, коли організації проводять цифрову трансформацію процесів і  даних без стратегічного або попереджувального підходу до конфіденційності даних та кібербезпеки. Оскільки все більше людей працюють з дому, перехід від мережевого доступу в офісі до віддаленого / домашнього доступу створив унікальні проблеми, пов'язані з пропускною здатністю, експлуатацією та кібербезпекою.

Організації, в яких відбуваються цифрові перетворення, часто домагаються значного підвищення продуктивності за рахунок збільшення швидкості і доступу до даних, більш швидкого аналізу даних і зниження витрат на їх зберігання. Однак багато хто з цих організацій стикалися з дорогими кібератаками у вигляді цільових фішингових атак з використанням методів соціальної інженерії, атак з використанням компрометації корпоративної електронної пошти, або спуфінга і / або атак з використанням програм-вимагачів. Це є симптомом неадекватного або реактивного підходу до кібербезпеки під час їх цифрової трансформації.

Отже, що саме означає почати цифрову трансформацію організації з урахуванням кібербезпеки? Простіше кажучи, це означає, що планування всього цифрового проекту перетворення починається з того, що заздалегідь задаються правильні питання про кібербезпеку.

Нижче представлена ​​листівка з 20 питаннями кібербезпеки, які варто задати, перш ніж почати будь-який цифровий проект.

 

Джерело BDO Australia