Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Глобальні можливості для переселення в 2018 році
Брошура:

Глобальні можливості для переселення в 2018 році

19 січня 2019

Допомога в прийнятті обґрунтованих рішень - огляд податкових режимів у всьому світі.

Ми спостерігаємо законодавчі та регуляторні зміни, що збільшують транскордонний потік іноземних фізичних осіб та інвестиції - частково через податки. Люди переїжджають з різних причин: клімату, освіти, способу життя і ділових можливостей - різних людей приваблюють різні места. Проте, завжди є одна спільна тема, незалежно від того, чому люди віддають перевагу – це податки.

Звіт “Глобальні можливості зміни місця проживання 2018” (Global Opportunities for Relocation 2018) надає огляд податкових режимів у близько 40 юрисдикціях, включаючи найпопулярніші місця, де, виходячи з нашого досвіду, люди вирішують жити.

Звіт 2018 представлений в інтерактивному форматі pdf, щоб мати можливість обмінюватися новими функціями та посилатися на інтерактивну глобальну карту