Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Ваш навігатор у світі аудиторської звітності
Брошура:

Ваш навігатор у світі аудиторської звітності

01 вересня 2016

Комітет з міжнародних стандартів аудиту та підтвердження достовірності інформації (IAASB) Міжнародної федерації бухгалтерів (МФБ) випустив набір аудиторських стандартів щодо аудиторських висновків. Вони застосовні для компаній, фінансовий рік яких закінчується 15 грудня 2016 року або після цієї дати.

BDO завжди піклується про наших клієнтів та вважає за необхідне надати пояснення щодо цих змін. Саме тому ми підготували дуже зручну брошуру, яка служитиме вам та вашої компанії як навігатор у цьому питанні.

Вкладена брошура покликана визначити, як зміни в аудиторській звітності поліпшать інформацію, надану вам як частина вашого аудиту. Незалежно від того, ким та в якому підприємстві ви працюєте, зміни в аудиторській звітності вплинуть на стиль, формат і зміст аудиторського висновку, що вам надається.