Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Практичне керівництво зі стійкості: від рецесії до відновлення
Публікація:

Практичне керівництво зі стійкості: від рецесії до відновлення

06 серпня 2020

У найближчому майбутньому пандемія вже закінчиться, економіка відновиться, і люди повернуться майже до звичного життя. Багато компаній витримають кризу і повернуться до звичного режиму. Але якщо ми хочемо чомусь навчитися в умовах кризи, то повинні прагнути не тільки до повернення до «нормального бізнесу». Ми повинні вжити заходів, щоб бути краще підготовленими до боротьби з будь-якими кризами в майбутньому.

Справжньою мірою стійкості є не стійкість до загроз, а прозорість в поєднанні зі спритністю. Які ризики можна запобігти або пом'якшити, а які загрози вимагають адаптації? Чи достатньо ми гнучкі, щоб при необхідності змінити наші плани або повністю переорієнтуватися? Чи можемо ми визначити можливості для інновацій в умовах невизначеності?

У компанії BDO розробили глобальну трьохетапну модель під назвою Rethink або Переосмислення, що російською мовою найкращим чином відображає її сутність.Ця модель сприяє широкому «Переосмисленню» оригінальних бізнес-моделей, які можна використовувати для управління цілями бізнесу, вирішення проблем і критичного мислення. Більше інформаціх читайте ТУТ.

Команда BDO підготувала посібник для підвищення стійкості вашої компанії. Керівництво містить принципи та стратегії для створення відкритого і більш стійкого розвитку бізнесу.

Джерело BDO United States