• Кар'єрні можливості в BDO
Брошура:

Кар'єрні можливості в BDO

10 січня 2016

Ми вважаємо, що кожній людині необхідно розвиватися і досягати успіху.

Для цього ми забезпечуємо:

- Можливість здобуття професійних знань у різних секторах та їх постійне оновлення.
- Підтримку в здобутті сертифікату ACCA та інших професійних кваліфікацій, необхідних для роботи.
- Постійне вдосконалення технічних і нетехнічних навичок у роботі.

Відчуєте своє зростання з першого дня працевлаштування.
     
Процес підвищення кваліфікації починається, як тільки ви приєднаєтеся до нас, незалежно від того, є ви випускником або більш досвідченим фахівцем. Структурована програма введення у посаду надасть огляд нашої компанії, наших цінностей та нашого способу роботи. Колеги завжди готові допомогти новим співробітникам, щоб процес адаптації проходив легше і швидше.

Ваші зусилля визнаються. 
 
Ви погодите індивідуальні цілі з вашим керівником і складете план по їх досягненню. Ваші досягнення і успіхи заохочуватимуться великою кількістю бонусів і більшою мірою відповідальності.

Просування засноване на індивідуальних якостях і продуктивності, що розглядаються в ході щорічної атестації, а також періодично обговорюються з вашим менеджером.  Ваше зростання може відбуватися швидше, ніж в аналогічних компаніях, тому що ми вважаємо, що немає необхідності чекати все своє життя, щоб довести, що ви хороший фахівець.

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)BDOMacroSigner|(hash)2066ba9fec2726afd2fd6b3a06b0bc573ae88fcc0ffaf14ec6e8a8e4a20cddd4%}