Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • Робота з цифровими
    командами
Подкаст:

Робота з цифровими командами #TIMETOLEAD

18 червня 2020

У новому епізоді серії подкастів #TIMETOLEAD на тему лідерства, керівник департаменту аудиту BDO Global Кріс Сміт, розповідає про роботу з Digital nomads.

Digital nomads — цифрові команди або ще їх називають Цифрові кочівники, існують вже кілька років, але хто ж ці люди? Covid-19 зробив світ однією віртуальною лабораторією, перевіряючи нашу ефективність роботи в віртуальних командах. Ми були змушені замислитися над тим, якими будуть наслідки при роботі з віддаленими фахівцями. Як ви ними керуєте і які виклики та можливості вас чекають? Кріс, сам будучи цифровим кочівником, пояснює, як йому вдалося успішно керувати віртуальною командою в останні кілька років.

Нинішня криза призвела до значного збільшення обсягу віддаленої роботи. Але робота з дому і управління віддаленою командою також має ряд проблем. Як створити і підтримати хорошу динаміку команди? Як ви вимірюєте продуктивність команди і як взаємодієте з клієнтами?

В ході дискусії з Елейшей Стівенс з InspireWorx, Кріс розповідає про залучення віддалених співробітників, задоволеність клієнтів і необхідність використання платформ для цифрової колективної роботи.

Запис англійською мовою.
 

 

На тему Діджитал-трансформації бізнесу поділилася своїми думками і Президент BDO in Ukraine - Алла Савченко.

Алла Іванівна відзначає, що зараз бізнес у всьому світі переходить на новий рівень, який супроводжується новим способом мислення.

"Діджитал-трансформація — це оцифровка, як внутрішніх, так і зовнішніх процесів за допомогою технологій, які допомагають бізнесу поліпшити свої операції, що під час пандемії коронавируса може бути важливим рішенням багатьох проблем" - зазначає Президент БДО в Україні.

Як компанія БДО всього за тиждень змогла перейти на віддалений режим роботи без втрати ефективності? Як компанія буде трансформуватися в майбутньому? На що потрібно звернути увагу і що потрібно зробити вже сьогодні, щоб завтра бути попереду? Відповіді слухайте в нашому подкасті.

Запис російською мовою.