Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • ГІРНИЧОДОБУВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ — переосмислення вашого бізнесу
Публікація:

ГІРНИЧОДОБУВНА ПРОМИСЛОВІСТЬ — переосмислення вашого бізнесу

19 серпня 2020

Глобальна пандемія привела бізнес і економіку до кризового режиму, змінивши загалом образ нашої роботи і життя. Підприємства повинні переосмислити свої бізнес-моделі і бути відкритими до прийдешніх змін, щоб підтримати свою діяльність. Хоча підприємства зіткнуться з однаковими проблемами, антикризові заходи, які їм доведеться прийняти, будуть відрізнятися. У постійно мінливому світі буде розумним дослідити і ретельно аналізувати кожну сферу вашого бізнесу, щоб зрозуміти, які аспекти бізнесу необхідно доопрацювати і/або переоцінити.

Компанія BDO розробила трьохетапну модель «React, Resilience, Realise», яка допоможе нашим клієнтам визначити пріоритети бізнесу, вирішувати проблеми і ефективно міркувати. Ці етапи можна розглядати окремо або як частину «плану розвитку», щоб допомогти компаніям подолати наслідки COVID-19. Модель являє собою практичний підхід, що допомагає компаніям оцінити, з якими проблемами вони можуть зіткнутися під час пандемії COVID-19 і в період відновлення.

У цьому документі ми представили ряд питань за трьома етапами: React, Resilience і Realise, надаючи вирішення конкретних питань, які нашим клієнтам у гірничодобувній галузі слід враховувати при визначенні заходів оперативного і стратегічного реагування на глобальну пандемію. Документ є загальним керівництвом для ряду сфер вашого бізнесу, яке може бути використане як важіль, що допомагає підтримати і, будемо сподіватися, реалізовувати успішні операції.

Зв'яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога в ознайомленні з цим документом. В BDO in Ukraine вам також можуть запропонувати рішення, як пережити поточну кризу.

Матеріал на англійській мові.