• Нова глобальна стратегія компанії BDO під назвою RETHINK
Бізнес випуск:

Нова глобальна стратегія компанії BDO під назвою RETHINK

04 серпня 2020

Ми всі знаємо про вплив пандемії COVID-19 на організації, співробітників, клієнтів і економіку світу загалом. Пандемія призвела до економічних, суспільних і комерційних змін. Коли в кінці все повернеться до «нормального стану», як це буде виглядати? Які нові можливості вже є або будуть надані вашому бізнесу?

У світі безліч компаній входять в період відновлення бізнесу, який може затягнуться на кілька років. Крім захисту грошових коштів, важливо також вибудовувати стратегії, орієнтовані на людей, клієнтів, постачальників та інші ключові активи.

У компанії BDO розробили глобальну трьохетапну модель під назвою Rethink або Переосмислення, що українською мовою найкращим чином відображає її сутність.

Ця модель сприяє широкому «Переосмисленню» оригінальних бізнес-моделей, які можна використовувати для управління цілями бізнесу, вирішення проблем і критичного мислення.

 

Див. відео про керівний принцип Rethink від BDO

 

Стратегія складається з трьох етапів — REACT (Реагування), RESILIANCE (Відновлення) і REALISE (Впровадження).

 

 

Так як немає простих відповідей на складні питання, ці три етапи можуть розглядатися окремо для допомоги організаціям у вирішенні питань «тут і зараз». Також вони можуть бути частиною «концепції розвитку», яка допоможе управляти впливом COVID-19 в середньо- і довгостроковій перспективі.

 

Перший етап REACT спрямований на захист вашого бізнесу — реагування на початковому етапі  кризи COVID-19, мінімізуючи катастрофічний вплив на діяльність компанії, ланцюжок поставок і поточну фінансову життєздатність, а також безпеку співробітників.

Другий етап RESILIANCE спрямований на забезпечення стійкості і підтримки бізнесу — здатність трансформувати свої операції в мінливих умовах, зберігаючи безперервність надання критично важливих функцій клієнтам.

Третій етап REALISE відповідає за успіх у новій реальності — застосування досвіду, отриманого на стадіях «React» і «Resilience», і продовження адаптації до нових бізнес-моделей і способам роботи, необхідним для вирішення суттєвих і обов'язкових політичних, економічних, соціально-культурних і технологічних проблем.

Rethink це додаткова опція для аналізу і обговорення на стратегічному рівні незалежно від того, в якому етапі розвитку знаходиться організація або які заходи вже були прийняті.

Щоб дізнатися більше про нову стратегію і як компанія БДО може стати вашим надійним партнером під час переходу до «нових умов життя», переходьте на наш сайт до розділу Rethink або завантажуйте практичне керівництво за посиланням нижче (українською мовою).