• Вихід з кризи та підвищення стійкості компанії
Публікація:

Вихід з кризи та підвищення стійкості компанії

05 серпня 2020

Коли справа доходить до підтримки вашого бізнесу, вирішальну роль можуть мати правильно поставлені питання і те, де можна знайти потрібну вам інформацію. У BDO ми всі знаємо про наслідки пандемії COVID-19 для наших співробітників, глобальної мережі, клієнтів — і економіки загалом.

В BDO розробили триетапний процес під назвою Rethink, який використовується у всій організації, для управління пріоритетами бізнесу, вирішення питань і використання мислення. Ці етапи можна розглядати окремо, або як частину плану вирішення проблеми, що допомагає організаціям керувати наслідками COVID-19.

Етапи Rethink:

React (Реагування)
Resiliance (Відновлення)  
Realize (Впровадження)

COVID-19 являє собою серйозний бізнес-виклик — так само гарантувати безпеку для ваших людей і керувати зміненими комерційними пріоритетами. Швидкий спалах вірусу, ймовірно, позначився майже на кожній сфері ділової активності. Ми виділили ключові сфери, які кожна організація повинна враховувати, очікуючи, що криза зменшиться, і визначити шляхи підвищення стійкості й відновлення роботи бізнесу. Завантажуйте брошуру, щоб ознайомитися з більш детальним розглядом кожної сфери.