• Всесвітні новини податкової служби: випуск 55 — червень 2020 р.
Публікація:

Всесвітні новини податкової служби: випуск 55 — червень 2020 р.

31 липня 2020

.

Криза COVID-19 сильно вдарила по економіці всіх країн світу, і ця епідемія матиме прямий і тривалий вплив на організації всіх розмірів.

У більшості країн були прийняті надзвичайні заходи з надання допомогти підприємствам, роботодавцям, працівникам і домогосподарствам. Ці заходи варіюються від економічних стимулів, включно з кількісним пом'якшенням і зниженням відсоткових ставок, і фінансовою допомогою, зокрема грантами і позиками, і до фіскальних заходів, включно з відстрочкою сплати податків і термінів подачі декларацій, зниження податкових ставок і підвищення податкових пільг.

Багато урядів запозичили величезні суми для надання такої підтримки, і як корпоративні, так і індивідуальні платники податків можуть зіткнутися з більш високими податками в майбутньому для того, щоб впоратися з борговим тягарем.

Щоб бути в курсі останніх заходів підтримки під час спалаху COVID-19 в усьому світі, будь ласка, робіть закладки і регулярно відвідуйте нашу інтерактивну сторінку глобального інструменту присвяченого податковим і фінансовим заходам під час COVID-19, де ви можете знайти інформацію, клацнувши по карті світу або вибравши країну з алфавітного списку.

Вас також може зацікавити остання стаття нашої серії «Переосмислення — трансферне ціноутворення»Адаптація роялті і платежів за послуги в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

 

У цьому випуску:

Новини світу

Азіатсько-Тихоокеанський регіон

Європа і Середземномор'я

Північна Америка і Карибський басейн

СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ: Президент Трамп підписує закон CARES Act