• Публікації

Наші публікації з діджиталізації

 

 

Публікація: Прогнози технологічної промислової групи BDO на 2023 рік

На тлі бурхливого року технологічні компанії стикаються з низкою нових тисків. У 2023 році технологічна галузь має бути готова до мінливого середовища злиття та поглинань (M&A), оскільки укладання угод, ймовірно, зіграє незначну роль у стимулюванні зростання. Дуже ймовірно, що цей рік започаткує хвилю технологічних стартапів, орієнтованих на грошовий потік, а не на менталітет «зростання за будь-яку ціну».


 

Новини: З 1 січня 2023 року в Україні запроваджено електронний аудит для великих платників податків

Цифрові рішення нині впроваджуються в усіх напрямах, і сфера аудиту не стала винятком. У Східному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків розповіли про запровадження е-аудиту з 1 січня 2023 року..

Е-аудит дозволяє проводити податкові перевірки без фізичного контакту податкового інспектора та підприємства


 

Публікація: Досвід діджиталізації під час пандемії Covid допомагає в умовах воєнного часу

Війна в Україні та вторгнення росії вже завдали багато болю та шкоди українському народу та стали справжнім стрес-тестом для бізнесу в Україні. В умовах різкого скорочення внутрішнього українського ринку багато компаній були змушені шукати шляхи виходу на зовнішні ринки, що завжди було проблемою, а особливо у сфері професійних послуг.


 

Публікація: Діджитал рушії: як аналітика даних і штучний інтелект забезпечать внутрішній аудит майбутнього

У серії статей ми розглядаємо, як, на нашу думку, зміниться внутрішній аудит (ВA) протягом наступних п’яти років. Раніше ми вже розглядали важливість команди, а в майбутньому ми досліджуватимемо розширення компетенції ВA, яка забезпечить підвищену прозорість щодо екологічних, соціальних питань і питань управління (ESG). Буде також креативне застосування технологій разом з оновленням регуляторної бази, що збільшить відповідальність ради директорів.


 

Публікація: Як Програма безпеки користувачів SWIFT знижує рівень шахрайства з платежами в країнах світу та робить глобальну банківську систему більш захищеною

Програма безпеки користувачів SWIFT (CSP) визначає набір заходів безпеки, яким мають відповідати всі підключені до SWIFT організації. З 2021 року самооцінювання замінено на обов’язкове незалежне оцінювання. Як оцінювач CSP, BDO ділиться досвідом і розумінням того, як виконується ефективне оцінювання, з якими загальними проблемами та підводними каменями стикається під час оцінювання, а також про найпоширеніші виявлені недоліки.


 

Публікація: Те, чому банки можуть повчитись у фінтех-компаній

Фінтех-компанії продовжують підривати фінансові послуги, оскільки інновації допомагають застосовувати нові можливості. Фінансові установи можуть переймати досвід цих революційних змін, щоб адаптуватися та залишатися конкурентоспроможними. Оцінка факторів, які роблять фінтех-компанії сильними конкурентами і затребуваними об’єктами M&A, допомагає визначити потенційні напрями для вдосконалення стратегії, технологічних можливостей і нових пропозицій продуктів / послуг. Переймаючи досвід успіху фінтех-компаній, банки можуть побудувати установлену репутацію надійного та безпечного банку, щоб ефективно використовувати нові можливості зростання. 


 

Публікація: Що таке гіг-контракт і хто має право на його впровадження

Нещодавно вступив в силу новий закон про гіг-контракти, але запитань, як завжди, більше, ніж відповідей. З одного боку  — це значне зменшення фінансового навантаження на роботодавця, з іншого — не все так просто, особливо для бухгалтерів.


 

Публікація: Сучасний підхід до кібербезпеки

Вимоги та можливості кібербезпеки стрімко зростають, і організації не встигають за ними. Програми кібербезпеки також відрізняються за способом розробки, управління, відстеження та оновлення. У результаті фахівці з кібербезпеки стикаються з труднощами, намагаючись посилити кібербезпеку, одночасно працюючи над досягненням бізнес-цілей та прискоренням розвитку бізнесу. Нижче наведено ще кілька труднощів, з якими стикаються кіберкоманди та організації в сучасних умовах.


 

Публікація: 6 кроків, які можна зробити нині, щоб зменшити бізнес-ризики навколо ІТ-систем

В еволюції бізнесу настає момент, коли ІТ-системи виходять з-під контролю. Як тільки в компанії працює понад десяток людей, легко втратити дані про пристрої і дані. Інформація про компанію зберігається в різних місцях у хмарі або розповсюджується на персональних пристроях. Можна подумати, що ІТ-компанії будуть поширюватися в своїх ІТ-системах, але це не завжди так.


 

Публікація: П'ять загальних загроз кібербезпеки — і способи захисту бізнесу

Забезпечення кібербезпеки стало невід'ємною частиною сучасного підходу до управління капіталом. Однак, навіть нині в багатьох інвесторів немає комплексної стратегії, яка дозволяє передбачати та уникати кіберзлочинів. Як найкраще захистити фінансові активи в такій непередбачуваній ситуації?
Ми представляємо п'ять найпоширеніших типів кіберзагроз, з якими нині стикаються американці, а також ефективні кроки, які дозволять убезпечити себе й близьких.


 

Публікація: ВІДКРИТТЯ У СФЕРІ АВТОМАТИЗАЦІЇ, роботизована автоматизація процесів (РАП) у бізнесі

Звільняючи людей від рутинної обробки великих обсягів цифрових даних, автоматизація процесів дає можливість зосередити зусилля на завданнях вищого рівня, які вимагають людського втручання і підвищують ефективність бізнесу.

Де б люди не знаходились, повторюючи один і той же ручний процес знову й знову, цей час зазвичай краще витратити на інше. 


 

Публікація: Десять прогнозів на п'ять років цифрового розвитку

У 1970 році Елвін Тоффлер передбачив, що темпи змін продовжуватимуть прискорюватися настільки, що суспільство буде насилу встигати за розвитком нових технологій. Він мав рацію.

За останнє десятиліття ми стали свідками гіпершвидкісного розвитку технологій і на власному досвіді переконались у проблемах, що виникли у зв'язку з цим — від збоїв у роботі штучного інтелекту до атак вимагачів. Нині настала наша черга зробити деякі прогнози.


 

Публікація: Як БДО в Україні систему контролю доступу “SpeedFace” впроваджувала

Що ми знаємо про системи безпеки? Багато хто відповідає за захист від несанкціонованих проникнень у мережі великих і не дуже великих корпорацій. Інші захищають наші гаджети від проникнення в них третіх осіб. Системи відеоспостереження та сигналізації — це все, безумовно, прекрасні методи захисту, але я хочу розповісти про ще один, не менш важливий метод захисту, особливо з огляду на нинішні реалії життя. Не приховуватиму, ні для кого не буде загадкою тема (в назві вже є спойлери), але я намагатимусь зробити її для вас цікавою.


 

Публікація: Цифрова трансформація у сфері охорони здоров’я

Для фахівців охорони здоров’я та осіб, які приймають рішення, головне питання полягає в тому: як цифрова трансформація може допомогти реалізувати цілі організації та підвищити цінність для пацієнтів?

Щоб допомогти відповісти на ці запитання, медичні організації мають сформулювати чітку цифрову стратегію, орієнтовану на пацієнта та медпрацівників, з акцентом на персонал, ІТ та фінанси.  

 

Публікація: БДО в Україні автоматизує процес перекладів: історія успішного впровадження системи Smartcat

Ще 20 років тому основним інструментом перекладача був друкований словник. Переклад 1 сторінки тексту міг зайняти пів дня. Переклад спеціалізованого тексту — і того більше. Ще в 60-х роках минулого століття почалися спроби створення програмного забезпечення для перекладачів. Перші перекладацькі програми були примітивними, містили максимум 250 слів і не дуже полегшували працю перекладача. 

 

Публікація: Вся правда про можливості сервісів Office 365

Office 365 — це комплексне рішення від Microsoft, яке дає змогу працювати не тільки з документами (замінюючи собою коробкові версії MS Office), але й дає можливість використовувати онлайн-сервіси, без яких у сучасному світі важко обійтися, якщо ви працюєте в малому або середньому бізнесі.


 

Публікація: У міру зростання інтересу до злиття та поглинання в рамках концепції «Індустрія 4.0» робота з даними залишається каменем спотикання

Під час пандемії COVID-19 необхідність прискореного переходу на цифрові технології стала очевидною для виробників. В результаті зростає інтерес до платформи «Індустрія 4.0» і пов'язаних із нею виробничих технологій.

Проте, як виробничі компанії, так і постачальники промислових технологій стикаються з проблемами обробки даних.


 

Публікація: Кібер у виробничій галузі

У виробничій галузі відбувається технологічна трансформація, яка змінює майбутнє галузі. Галузь все ще знаходиться на початкових етапах впровадження цифрових даних, цифрових засобів зв'язку і цифрової обробки. Цифрова трансформація призвела до значних змін у всіх ключових сферах виробничих процесів, зокрема аналіз ефективності, маневреність досліджень і розробок, а в багатьох випадках також призвела до змін в організаційній структурі і генеруванню доходів. 

 

Публікація: Можливості інновацій у сфері обслуговування клієнтів страхової галузі

Пандемія стала тривожним сигналом для сектора страхування. Історично склалося так, що страхові компанії, які завжди неохоче переходять на цифрові технології, були змушені прийняти стратегію “digital-first”, щоб залишатися конкурентоспроможними в умовах збоїв, викликаних COVID-19. 

 

Публікація: Якими будуть розваги в реальному часі через п'ять років?

Чи буде майбутнє розваг у реальному часі містити розширену реальність (AR)? Віртуальну реальність (VR)? Метавсесвіт? Або ми знову зможемо насолодитися заходами в реальному часі?


 

 

Публікація: BDO: Як фінансові установи можуть розвиватися, працюючи з цифровими клієнтами

Деякі фінансові установи вже впроваджували цифрові пропозиції для клієнтів, такі як мобільний банкінг, цифрове відкриття рахунків та інформаційні панелі управління фінансами в режимі реального часу. Але минулого року закрилося понад 3300 банківських відділень, а рекордно низькі ставки зменшили відсоткову маржу.


 

Публікація: Подорож до Digital-трансформації

Ми вже говорили про це раніше: Середньому ринку необхідний власний посібник з цифрової трансформації. Великі підприємства можуть поповнювати свої засіки, щоб зробити величезні цифрові інвестиції в амбітні, ризиковані / вельми прибуткові ініціативи або фінансувати проєкти, які можуть ніколи не бути втіленими.

 

  

 

Публікація: Збільшення інвестицій у сферу IТ

2020 рік відкрив переваги прискорення технологічних інновацій для створення більш стійкого бізнесу й того, який більш адаптується. Тепер компанії планують реалізувати ініціативи щодо цифрової трансформації і збільшити витрати в IТ-відділах, щоб вивести бізнес на новий рівень. При такій великій увазі до цифрової трансформації вкрай важливо пам'ятати, що ініціативи у сфері IТ — це щось більше, ніж просто вибір правильної технології. 

 

Публікація: 6 способів, за допомогою яких хмарне середовище забезпечує кращі результати для бізнесу

Відповідно до огляду Digital Transformation Survey 2021 45% організацій середнього ринку переносять більшу частину операцій в хмарне середовище або переходять на хмарні технології. Майже всі ці організації планують зберегти або збільшити витрати в цифровій сфері в 2021 році. Хмарне середовище забезпечує високу рентабельність інвестицій завдяки моделі самообслуговування на вимогу і широкому віддаленому мережевому доступу.


 

Публікація: 5 причин, за якими хмарне середовище безпечніше локальних систем

Хмарне середовище пропонує унікальні можливості безпеки, які локальні центри обробки даних просто не можуть надати, зокрема ефективніше управління, шифрування і доступ. Понад 90% компаній нині використовують хмарне середовище, але багато хто з них все ще не впевнений, що вона безпечніше, ніж їхні локальні центри обробки даних.


 

Публікація: 6 чинників успішного переходу на цифрові технології

В опитуванні, проведеному BDO на тему «Цифрове перетворення 2020», респондентів розділено на три категорії: ті, чиї ініціативи з переходу на цифрові технології виявилися надзвичайно успішними; ті, хто відносно досяг успіху в цьому; і ті, чиї проєкти зазнали невдачі.


 

Публікація: Звіти: Міжнародні технологічні хаби — 3-й випуск

Наша остання публікація містить інформацію про деякі зі світових технологічних центрів, які найбільш швидко розвиваються. У ній зібрані відомості від партнерів-фахівців BDO з усього світу. Ми аналізуємо ситуацію в кожному регіоні, щоб оцінити вигоди й переваги, доступні для початківців і великих компаній, внутрішніх інвесторів, успішних підприємств і інвесторів, щоб допомогти розширити їхні горизонти й показати нереалізовані можливості для зростання та розширення.


 

Публікація: Руйнування міфів про автоматизацію, які стримують оптимізацію фінансових і бухгалтерських відділів

Фінансові та бухгалтерські команди знають, що підвищення ефективності процесів необхідне для того, щоби йти в ногу з автоматизацією ділових операцій, що зростає. Ймовірно, вони стали свідками того, як штучний інтелект (AI), машинне навчання, роботизована автоматизація процесів (RPA), чат-боти та інші форми автоматизації призвели до різкого зростання продуктивності в інших сферах діяльності їхньої фірми.


 

Публікація: Переваги роботизованих процесів (RPA); підвищення стійкості та продуктивності бізнесу

Бізнес продовжує стикатися зі швидкими і безпрецедентними змінами, і. Лише деякі плани забезпечення безперервності бізнесу (BCPs) були розроблені для ситуації, коли в команд був би дуже обмежений доступ або взагалі без доступу до робочого місця в офісі.

 


 

Публікація: 5 питань, які необхідно розглянути до початку трансформації служб фінансів та бухгалтерського обліку

Найважливіші питання, в які повинні вдаватися фінансові та бухгалтерські керівники за часів змін, але не думають їх ставити.

Переживання досвіду трансформації — це життєвий факт для всіх бізнес-одиниць в епоху руйнування старого. В часи швидких змін, складних для будь-якої бізнес-одиниці, трансформації можуть бути особливо болючими для фінансових і бухгалтерських відділів, чиї процеси та інформаційні потоки переплетені з кожним аспектом організації.


 

Публікація: Цифрова трансформація: Почніть з кібербезпеки

Нерідко трапляються випадки, коли організації проводять цифрову трансформацію процесів і  даних без стратегічного або попереджувального підходу до конфіденційності даних та кібербезпеки. Оскільки все більше людей працюють з дому, перехід від мережевого доступу в офісі до віддаленого / домашнього доступу створив унікальні проблеми, пов'язані з пропускною здатністю, експлуатацією та кібербезпекою.


 

Публікація: Розвиток нових технологій стимулює інвестиції і зростання електронної комерції

На початку 2020 року багато з нас стали помічати набагато більше кур'єрів, що доставляють покупки через Інтернет. У міру поширення пандемії COVID-19 по всіх континентах, інтернет-магазини пережили безпрецедентний сплеск росту. Наприклад, у Америці, згідно з даними Бюро перепису населення США, відсоткова частка електронної торгівлі до сукупних роздрібних продажів зросла з 11,8% в першому кварталі 2020 року до 16,1% в другому кварталі. Аналогічна ситуація спостерігалась у всьому світі.


 

Публікація: Кібербезпека 2020: міфи та реальність

У часи діджиталізації суспільства, кібербезпека є важливим інструментом збереження даних  і особистої інформації. Чи не кожна організація переживає часи цифрової трансформації аби збільшити доступ до інформації, підвищити конкурентоспроможність, і зменшити операційні витрати.

Але одночасно ми  живемо в епоху лавиноподібного поширення фейкових технологій і кібершахрайства, все більш витончених кібератак, які завдають організаціям значних збитків.
 

Публікація: Блокчейн в державному секторі

BDO провела міжнародне опитування про використання технології блокчейн (Blockchain) в державному секторі. Ми опитали 250 керівників вищої ланки в секторі державного управління, муніципальної адміністрації, а також в сфері охорони здоров'я і соціальних послуг, в результаті чого були отримані дуже цікаві результати.
 

Публікація: Цифрова трансформація процесу безперервного навчання

Сьогодні цифрова трансформація — це основна сила, яка змінює галузі і впливає на роботу корпорацій і організацій. Тепер грань між роботою і навчанням дуже тонка, оскільки вони почали об’єднуватися. Цифрова трансформація навчання розширила можливості організацій з розвитку, шляхом надання рішення для навчання точно в строк.


 
 

Публікація: Огляд для фінансового директора «Технології BDO 2021 — оптимізація інновацій»

Індустрія високих технологій забезпечила безперервність і стійкість під час кризи. Наразі триває різке підвищення попиту, і хоча інновації все ще є рушійною силою зростання, 2021 рік буде повністю присвячений питанню оптимізації, оскільки фахівці у сфері технологій намагаються правильно масштабувати, зміцнити ланцюги постачань і сформувати подальшу роботу.