• Що являє собою інструмент діагностики 7Р?

Що таке модель 7P?


Концепція BDO Rethink, розроблена на ранніх етапах кризи в галузі охорони здоров’я, пов’язаного з COVID-19, надає керівникам бізнесу рекомендації на кожному ключовому етапі. Модель 7P BDO, будучи потужним доповненням до цієї концепції, визначає сім основних бізнес-функцій, на які вплинула глобальна пандемія. Це внутрішні чинники, що вимагають оптимізації та усвідомлення, щоб організація могла успішно адаптуватися до нової реальності.


Як це працює

Краса цього інструменту в його простоті. Оскільки підприємства вступають у найбільш складну фазу глобальної кризи в галузі охорони здоров’я, їхня здатність адаптуватися стане ключем до успіху в новій реальності. Проста, але ретельно продумана діагностична модель 7P, по суті, являє собою прогнозну методологію «перевірки працездатності», яка допоможе бізнес-лідерам адаптувати свою стратегію під час пандемії COVID-19 і після неї.

Усі організації можуть використовувати модель 7P для оцінки ефективності свого бізнесу й положення на ринку, а також для переосмислення своєї стратегії за допомогою перехресної перевірки того, що вони сфокусовані на правильних основних бізнес-функціях.

Результати всіх учасників опитування відображаються в контрольних критеріях, у яких респонденти можуть потім порівняти свій бал з результатами інших респондентів у своїй групі (групах) залежно від сектора, країни, регіону й масштабу. Це дає змогу компаніям порівняти свої сильні й слабкі сторони з результатами тестів.


ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ