• BDO South Africa приєднала компанію Грант Торнтон, Йоганнесбург

BDO закріпила свою позицію провідної аудиторської компанії середньої ланки у Південній Африці

02 серпня 2018

BDO Південна Африка із задоволенням повідомляє, що після переговорів з Грант Торнтон, Йоганнесбург остання приєднається до BDO.  Вплив на таке рішення надала успішна інтеграція с BDO представництв Грант Торнтон в Кейптауні та Порт-Елізабет у лютому цього року.

Генеральний директор BDO в Південній Африці Марк Стюарт зазначає, що розвиток є ключовою частиною бізнес-стратегії BDO як в Південній Африці, так і в усьому світі. «Наша мета подвоїти доходи організації до кінця 2018 року шляхом нових консультативних послуг та посилення аудиторської пропозиції .»

"Інтеграція Грант Торнтона Йоганнесбург в BDO створить найбільшу в Південній Африці бухгалтерську фірму середньої ланки гонорари якої перевищують 1,2 мільярда рупій. Таким чином, фірма позиціонується як надійна альтернатива чотирьом найбільшим аудиторським фірмам в Південній Африці", - каже він.

"Професія аудиту зазнає величезних змін в даний час, і попит на поглиблений, технічний та галузевий досвід є критичним. Позиція BDO тепер набагато краща, ми скористаємось новими можливостями на ринку та надамо клієнтам та працівникам значну альтернативу існуючої конкуренції ".

Після завершення цієї транзакції в компанії з'явиться 1,500 партнерів та співробітників, що працюють в семи офісах в Південній Африці, а в Йоганнесбурзькому офісу майже 900 партнерів та співробітників. Фірму продовжить очолювати Марк Стюарт.

Угода набуде чинності протягом четвертого кварталу 2018 року.

Послуги BDO включають повний спектр професійних послуг: Аудит, Адміністративно-технічні послуги, Реструктуризація бізнесу, Абонентське обслуговування та консалтинг, Корпоративні фінанси, Комп'ютерна криміналістика, Економічне стимулювання, HR-консалтинг, Внутрішній аудит та кримінальний аналіз, Юридичні послуги, Консультативна допомога з питань ризиків, Податкове та технічне консультування , Консалтинг з питань управління приватним капіталом.

Світові доходи BDO в 2017 році склали 8,1 мільярда доларів.

Організація налічує понад 74,000 співробітників у 162 країнах та територіях.

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)BDORecovery|(hash)de7347183e0e56e2625fb0f11451cd975775f0ec3eccee720c379feae92032b2%}