• Бухгалтери та аудитори розуміють, що сила в єдності

Підписання Меморандуму про консолідацію професії бухгалтера і аудитора України

27 листопада 2017

29 листопада в 11:00 в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрило, 23) відбудеться  урочисте підписання Меморандуму про консолідацію професії бухгалтера і аудитора України.

Організатори: Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ) і Союз аудиторів України (САУ).

ЛІГА:ЗАКОН стала першою в Україні комерційною компанією, яка підтримала ініціативу і виступила як інформаційно-правовий партнер.

Дві провідні суспільні професійні організації України домовилися консолідувати зусилля для створення єдиного руху по представництву, розвитку і захисту української бухгалтерської і аудиторської професій на вітчизняному і міжнародному рівнях. Ініціатори підписання Меморандуму впевнені, що Україні необхідний єдиний голос бухгалтерської і аудиторської професій, який щонайкраще захищатиме професію, виконуватиме ефективну роль в її раціональному регулюванні для надання якісних послуг на користь суспільства. Лідери процесу об'єднання професіоналів представлять стратегію і принципи консолідації професії для інших професійних організацій і запропонують взяти участь в процесі консолідації.

Після підписання Меморандуму пройде прес-конференція при участі:

- президента ФПБАУ Петра Кричуна;
- президента САУ Наталії Гаєвської,
- голови наглядової ради ФПБАУ і керівника робочої групи по консолідації професій бухгалтера і аудитора України Алли Савченко.


Модератор: Юрій Циганок, керівник департаменту бухгалтерського напряму ЛІГА:ЗАКОН. 

Акредитація учасників і ЗМІ: Тетяна Галям, (044) 585-24-05, pr@ligazakon.ua.

Дата заходу:  29.11.2017 

Даний захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ за адресою: Київ, вул. Шамрило, 23

тел.: (044) 593-16-37 
e-mail: press@liga.net
Детальніше про Пресс-центр (press.liga.net)

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)BDOMacroSigner|(hash)2066ba9fec2726afd2fd6b3a06b0bc573ae88fcc0ffaf14ec6e8a8e4a20cddd4%}