• BDO надає прогнози щодо Енергетичного сектору у 2020 році

Звіт: Найближче майбутнє нафти і газу

20 грудня 2017

Готові ми чи ні, світова нафтогазова промисловість повинна боротися з постійно мінливою "нормою".

Таке злиття тенденцій - не просто нова парадигма ціноутворення, а й швидке зростання поновлюваних джерел енергії та пришвидшення технологічних досягнень  - це зміна самої галузі. Енергетична компанія майбутнього - це компанія, яка успішно з'ясувала, як скоротити витрати, підвищити операційну ефективність завдяки цифровим та технологічним перетворенням, а також диверсифікувати свій портфель, включивши альтернативні джерела енергії.

Розмірковуючи про цей період сум'яття та перетворень, команда BDO Global Natural Resources бажає допомогти нафтогазовим компаніям спрогнозувати та спланувати майбутні виклики та можливості. Ми вважаємо, що для того щоб підготуватися до успіху в 2020 році й далі, нафтогазові компанії повинні прагнути  концепції "Економні, Зелені, Цифрові» .

Глобальні прогнози, представлені у цьому звіті, базуються на дослідженнях та колективних заходах, отриманих лідерами підрозділу BDO's Natural Resources у всьому світі. Крім того, керівники практики з п'яти країн (Австралія, Канада, Королівство Саудівська Аравія, Сполучене Королівство та США) надали регіональні прогнози для галузі на своїх ринках.

ГЛОБАЛЬНИЙ ОГЛЯД BDO ЕНЕРГЕТИКА 2020 ЩОДО НАФТИ ТА ГАЗУ:

1. ЦІНИ НА НАФТУ: до 2020 року низькі ціни на нафту – очикуються на рівні або нижче 60 доларів за барель - стимулюватимуть країни Ради країн-членів ПАР до диверсифікації в енергетичному секторі за допомогою аукціонів для субсидування проектів з відновлюваної енергетики.

 2. КІБЕРБЕЗПЕКА: до 2020 року передбачається, що принаймні п'ять країн зіткнуться з іноземними хакерами, які відвідають всю або частину національної енергетичної сітки в автономному режимі через PDoS атаки.

3. ГЛОБАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА ТОРГІВЛЯ: до 2020 року зростання імпорту СПГ та сонячної енергії принесе електроенергію чотирьом з п'яти африканських людей.

 4. ІНВЕСТИЦІЇ В ТЕХНОЛОГІЇ: хоча загальні витрати на дослідження та розвиток можуть зменшитися, більша частина витрат, що відбудеться, буде спрямована на технології, які підвищують ефективність розвідки та виробництва.

 5. ДЕМОКРАТІЗАЦІЯ ДАНИХ: до 2020 року середня компанія з розвідки та виробницьтва буде використати 10 відсотків значних даних від сьогодні, але далеко не повний потенціал.

 

Завантажити глобальний звіт (англійською мовою).

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}