• BDO в Україні розвиває власну партнерську програму SAP Business One

BDO в Україні розвиває власну партнерську програму SAP Business One

11 жовтня 2017

BDO в Україні - національний лідер локалізації та впровадження SAP Business One - активно розширює мережу партнерів з продажу, впровадження та підтримки цього сучасного ERP-рішення для вітчизняного малого та середнього бізнесу.


 

Починаючи з другого півріччя 2017 року BDO в Україні впроваджує системну програму “Партнер-Інтегратор SAP Business One” з професійного навчання, сервісу та продажів SAP Business One для українських партнерів, які планують побудову власних команд продажів та сервісу навколо цього рішення. Ключовою метою BDO в Україні є надання членам партнерської мережі висококваліфікованого сервісу та актуальних знань від провідних експертів та практиків.

Майбутнім та існуючим партнерам та користувачам SAP Business One компанія BDO в Україні пропонує змістовні та високопрофесійні освітні програми, які допомагають детально вивчити особливості впровадження та супроводу рішення. Команда української локалізації SAP Business One постійно інформує партнерів про нові можливості, які з’являються в системі для українського та світового ринків.

Зареєстрованим партнерам надається 40-годинне навчання в навчальному центрі, доступ в партнерський портал (доступ до документації, завантаження програмного забезпечення та відео для самонавчання/тренінгові матеріали), доступ до порталу підтримки, демонстраційне програмне забезпечення, виїзне навчання або навчання через віддалений веб-доступ.

У вересні-жовтні цього року в освітніх програмах для партнерів BDO в Україні взяли участь понад 100 спеціалістів з різних компаній. Для них експерти BDO в Україні підготували та провели 11 тематичних вебінарів, присвячених переходу на SAP Business One, бізнес-аналітиці для МСБ на платформі SAP HANA, здійсненню процесу внутрішньої вивірки у компанії, інтеграції SAP Business One з системами клієнт-банку, обліку основних засобів, процедурі закриття періоду, використанню модулю MRP у SAP Business One.

В Академії BDO SAP Business One підготовлено дві групи експертів-практиків, які отримали нову кваліфікацію “Досвідченого користувача SAP Business One” та “Експерта з рішення SAP Business One”. На конкурсній основі до Академії відбувається набір до третьої групи осінньої програми навчання.

Нагадаємо, що 27 липня 2017 року відбулась презентація партнерської програми BDO з сервісу та продажів - "Партнер-Інтегратор SAP Business One". Захід зібрав понад 50 учасників з 35 компаній, зацікавлених у співпраці з BDO.
 

Інформація про SAP Business One:

SAP Business One є інтегрованим рішенням для планування ресурсів підприємства (ERP) для малого і середнього бізнесу, а також для дочірніх компаній великих підприємств. За допомогою SAP Business One можна управляти усіма аспектами компанії на основі доступу до бізнес-інформації в режимі реального часу в єдиній системі. Додаток складається з модулів, кожен з яких охоплює певну бізнес-функцію.

SAP Business One для малих та середніх підприємств чудово інтегрується з «великим» SAP, якщо, наприклад, материнська іноземна компанія веде управлінський облік саме у цій системі.

Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж: 67 000 співробітниками в 158 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

До 200 співробітників працюють в офісах, розташованих в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі. Фахівці BDO мають міжнародні сертифікати АССА, СІРА, MBA, CPA і інші, а також великий практичний досвід застосування МСФЗ.

BDO в Україні є надійним і зручним партнером для швидкозростаючих українських компаній, стратегічних підприємств, державних органів і державних корпорацій.

З травня 2016 року БДО Україна має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)BDORecovery|(hash)de7347183e0e56e2625fb0f11451cd975775f0ec3eccee720c379feae92032b2%}