• Компанія BDO в Україні перейшла на управління проектами в системі SAP Business One

Компанія BDO в Україні перейшла на управління проектами в системі SAP Business One

18 грудня 2017

Завдяки впровадженню SAP Business One керівництво та партнери компанії отримали нові можливості для планування і розвитку бізнесу, а також ефективний інструмент аналітики.

                                                                                                       

 

Перший етап впровадження SAP Business One в офісах BDO в Україні реалізовано в оптимальний для такого типу компаній термін, згідно із запланованим графіком.

Під час етапу впровадження команда SAP Business One провела навчання персоналу компанії та допомогла перенести облік всіх проектів з аудиту в ERP-систему, що дозволить відстежувати завантаженість персоналу, вести табелі обліку робочого часу і аналізувати прибутковість кожного проекту для компанії.

Відтепер завдяки SAP Business One керівництво компанії має ще більше можливостей для отримання оперативної і вичерпної інформації та звітності в будь-який момент часу.

Найближчим часом в компанії буде збільшено число робочих місць, підключених до єдиного інформаційного простору компанії в системі SAP Business One. На наступному етапі проекту заплановано підключення до ERP-системи відділу податкового консультування та впровадження бухгалтерського обліку в SAP Business One.

Нагадаємо, що BDO в Україні є єдиною компанією, яка має локалізоване рішення SAP Business One. Фахівці компанії адаптували систему відповідно до українських стандартів бухгалтерського та податкового обліку та законодавчих норм.

 

Інформація про SAP Business One:

SAP Business One є інтегрованим рішенням для планування ресурсів підприємства (ERP) для малого і середнього бізнесу, а також для дочірніх компаній великих підприємств. За допомогою SAP Business One можна управляти усіма аспектами компанії на основі доступу до бізнес-інформації в режимі реального часу в єдиній системі. Додаток складається з модулів, кожен з яких охоплює певну бізнес-функцію.

SAP Business One для малих та середніх підприємств чудово інтегрується з «великим» SAP, якщо, наприклад, материнська іноземна компанія веде управлінський облік саме у цій системі.


Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж: 67 000 співробітниками в 158 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

З травня 2016 року БДО Україна має право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}