• Презентація партнерської програми по сервісу та продажам - BDO "Партнер-Інтегратор SAP BUSINESS ONE"

Презентація партнерської програми по сервісу та продажам - BDO "Партнер-Інтегратор SAP BUSINESS ONE"

28 липня 2017


27 липня відбулась презентація партнерської програми по сервісу та продажам - BDO "Партнер-Інтегратор SAP BUSINESS ONE". Захід зібрав понад 50 гостей із 35 компаній, зацікавлених у співпраці з BDO.

Президент компанії BDO Алла Савченко відкрила семінар зверненням до майбутніх партнерів, розказала про поточні впровадження рішення на українських підприємствах сектору МСБ, а також про перспективи та амбіції компанії в Україні.

Інструкції Програми були презентовані Денисом Лісовим, керівником відділу бізнес-аналітики та координатором програми SAP PartnerEdge.

Партнерська програма по Сервісу та Продажам призначена для тих партнерів, які хочуть побудувати спеціальну команду по продажам та сервісу навколо рішення SAP Business One в Україні. Денис Лісовий зазначив, що партнери несуть відповідальність за всі аспекти продажів, впровадження та можуть надавати власні послуги з підтримки для перспективного клієнта.

Були детально розглянуті умови надання тестового програмного забезпечення, його ліцензування, умови щорічного обслуговування та послуги підтримки.

Захід завершила жива дискусія серед учасників заходу та представників компанії. 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)administrator|(hash)6db8a906988f03ab3f6c4e0af97f9c47c0a2864a2f10a071e79b05f7b7e8dff1%}