• BDO в Україні вітає початок офіційного процесу консолідації професії бухгалтера та аудитора України

BDO в Україні вітає початок офіційного процесу консолідації професії бухгалтера та аудитора України

30 листопада 2017

29 листопада 2017 року відбулось урочисте підписання Меморандуму про консолідації професії бухгалтера та аудитора України.

Підписантами стали Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ) та Союз аудиторів України (САУ).

Ініціатором процесу об’єднання та керівником робочої групи з консолідації професіі є Алла Савченко - Президент компанії BDO в Україні та голова наглядової ради ФПБАУ. «Ми об’єднуємось на основі принципів, а не навколо організації чи особи», - підкреслила Алла Савченко. 

Для виведення професії на новий якісний рівень і забеспечення потреб ринку об’єднаються 500 тис. бухгалтерів і 5 тис. аудиторів.

Ініціатори консолідації упевнені: зрештою Україна отримає усвідомлення бухгалтерської професії як такої. Найближчим часом підписанти Меморандуму залучать до дискусії щодо консолідації професії бухгалтера і аудитора  інші організації, спілки та об'єднання бухгалтерів і аудиторів України.
 

Відео підписання Меморандуму про консолідацію професій бухгалтера й аудитора України та присвячена події прес-конференція.

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)BDOMacroSigner|(hash)2066ba9fec2726afd2fd6b3a06b0bc573ae88fcc0ffaf14ec6e8a8e4a20cddd4%}