• Новий глобальний генеральний директор BDO

Новий глобальний генеральний директор BDO

12 червня 2017

1 листопада 2017 року міжнародну мережу BDO очолить Кіт Фарлінгер, замінивши на цій посаді Мартена ван Рокеля, який очолював BDO більше 6 років.

З Мартеном ван Рокелем на посаді генерального директора мережа BDO домоглася вражаючого зростання і розвитку, які привели до зростання доходів на глобальному ринку, а сама BDO стала лідером в консолідації компаній середньої ланки. Під час перебування Мартена на цій посаді, BDO придбала воістину глобальне охоплення, усвідомила своє бачення лідера в наданні виняткової якості обслуговування клієнтів та стала мережею інновацій.

Я вдячний усім фірмам BDO, а також і їх партнерам і співробітникам за прекрасну співпрацю, за допомогу і підтримку поточних змін - все це допомогло зробити мережу BDO ще більш сильною і успішною, зберігаючи в той же час унікальне середовище BDO», - каже нинішній генеральний директор.

Кіт Фарлінгер, наступник Мартена, багато років займав пост генерального директора BDO Канада, входить в Глобальну Команду Лідерів BDO. Він був і залишається активним учасником процесів інновацій в області аудиту та розвитку ІТ рішень нашої мережі. Кіт довгі роки співпрацював з Мартіном ван Рокель і був ініціатором більшості істотних змін в BDO за останні кілька років.

Рішення Глобальної ради про призначення Кіта Фарлінгера в якості нового генерального директора BDO International Limited було одностайним; завдяки його попереднім міжнародним досягненням, він завоював велику повагу у всій мережі.

«Я дуже радий зайняти цю провідну роль; для мене велика честь змінити Мартіна ван Рокель. Я планую утримувати ті ж темпи розвитку і рівень активності, які запустив Мартен, і впевнений, що зможу активно сприяти подальшому зростанню і успіху мережі BDO. Важливо, щоб процес змін і стратегічний підхід, що були впроваджені за останні роки, продовжували успішно виконуватися. Моя мета - забезпечити подальший позитивний розвиток як окремих фірм-членів, так і всієї мережі в цілому».

В свою чергу, Мартін ван Рокель продовжить роботу з BDO в якості заступника голови BDO. У цій новій ролі він буде тісно співпрацювати з Глобальною радою і Генеральним директором для вирішення ряду стратегічних пріоритетів мережі, одним з яких буде Китай і Гонконг.

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)administrator|(hash)6db8a906988f03ab3f6c4e0af97f9c47c0a2864a2f10a071e79b05f7b7e8dff1%}