• BDO в Україні локалізувала модуль з виробництва для SAP Business One спільно з CompuTec S.A. (Польща)

BDO в Україні локалізувала модуль з виробництва для SAP Business One спільно з CompuTec S.A. (Польща)

03 жовтня 2017

У вересні 2017 року компанія BDO в Україні підписала договір про співпрацю з польською компанією CompuTec S.A.

Першим спільним проектом стала розробка та впровадження модулю з процесного виробництва ProcessForse для SAP Business One, який призначений для українських малих та середніх  підприємств.

Відтепер BDO в Україні зможе постачати МСБ рішення SAP Business One із вже інтегрованим локалізованим модулем від CompuTec S.A. Модуль з виробництва розроблений із використанням SAP Software Development Kit (SDK) та доступний на SAP HANA.

ProcessForce - це рішення, призначене для управління процесом виробництва середніх та дочірніх компаній. Рішення повністю інтегроване з SAP Business One та є ідеальним рішенням для компаній, які хочуть мати перевагу в управлінні якістю.

Нагадаємо, що BDO в Україні є єдиною компанією, яка має локалізоване рішення SAP Business One. Спеціалісти компанії адаптували систему відповідно до українських стандартів бухгалтерського та податкового обліку та законодавчих норм.

Інформація про SAP Business One:

SAP Business One є інтегрованим рішенням для планування ресурсів підприємства (ERP) для малого і середнього бізнесу, а також для дочірніх компаній великих підприємств. За допомогою SAP Business One можна управляти усіма аспектами компанії на основі доступу до бізнес-інформації в режимі реального часу в єдиній системі. Додаток складається з модулів, кожен з яких охоплює певну бізнес-функцію.

SAP Business One для малих та середніх підприємств чудово інтегрується з «великим» SAP, якщо, наприклад, материнська іноземна компанія веде управлінський облік саме у цій системі.

Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж: 67 000 співробітниками в 158 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

До 200 співробітників працюють в офісах, розташованих в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі. Фахівці BDO мають міжнародні сертифікати АССА, СІРА, MBA, CPA і інші, а також великий практичний досвід застосування МСФЗ.

BDO в Україні є надійним і зручним партнером для швидкозростаючих українських компаній, стратегічних підприємств, державних органів і державних корпорацій.

З травня 2016 року БДО Україна має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

Інформація про CompuTec S.A.:

CompuTec S.A. - це приватна компанія з понад 50 працівниками та 4 офісами, розташованими по всій Польщі. CompuTec S.A. визнаний одним з кращих партнерів SAP Business One Gold у регіоні, а також одним з провідних постачальників IT-рішень та відповідних послуг в Польщі.

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)BDORecovery|(hash)de7347183e0e56e2625fb0f11451cd975775f0ec3eccee720c379feae92032b2%}