• Президент BDO в Україні: про особисті відкриття, досягнення минулого року та плани у 2018

Президент BDO в Україні: про особисті відкриття, досягнення минулого року та плани у 2018

04 січня 2018

Алла Савченко,

Президент BDO в Україні.

Час напередодні нового року найбільш сприятливий для підведення підсумків і розробки планів на майбутнє. Намагаюся, щоб цей час був вільним від суєти і давав можливість чесно відповісти собі на складні питання про бізнес, та й про життя також.


Чого мене навчив 2017 і за що я йому вдячна:
 

1. За усвідомлення важливості балансу між роботою і звичайним життям.

Іноді потрібно зупинятися. Навіть якщо здається, що тебе несе потік, все виходить якнайкраще і до успіху вже рукою подати.

За прийняття необхідності регулярних занять спортом, здорового способу життя замість «зависання» в Інтернеті до півночі.

Цього року я засвоїла скандинавську ходьбу і встановлюю особисті рекорди!


2. За проект Консолідації півмільйона бухгалтерів і аудиторів України.

Пишаюся першими результатами і вірю, що тільки спільними зусиллями ми побудуємо сильну професійну організацію і створимо нову кваліфікацію для професії – CPA Ukraine.


3. За успішний запуск проекту української локалізації SAP Business One.

Я стала ініціатором цього внутрішнього стартапу в структурі BDO в Україні і брала активну участь в його становленні та розробці стратегічного бачення. Ще рік тому ми подивилися професійно на проблему ризиків російської програми 1С в ключових управлінських та фінансових процесах наших клієнтів. Шукали й знайшли відмінне рішення для заміни: одну з провідних ERP-систем для малого та середнього бізнесу на світовому ринку – SAP Business One.

За рік ми провели роботу з локалізації цієї програми і розробки спеціальних модулів для потреб саме українських МСБ-компаній, які розвиваються на нашому ринку і готуються до виходу на міжнародний рівень.


4. За успішне завершення курсу зі стратегічних переговорів від Єльського університету на Coursera.

Курс англійською мовою, доволі складний, з великою часткою математики й теорії ігор. Він допоміг мені не лише просунутися в навчанні переговорам, але й підтягнути англійську в сфері комунікацій.

Загалом рік не був нудним.


Чого ж я хочу навчитися 2018 року?

Основний фокус для мене, як стратега і візіонера компанії, буде в сфері digital-трансформації.

Крім цього, хочу вивести на новий рівень побудову ефективного партнерства в різних сферах бізнесу.

 

Ще більше про підсумки року від українських підприємців та їх плани на майбутнє на сайті K.Fund Media.

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}