• BDO в Україні на форумі «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні»

BDO в Україні стала партнером форуму «Автоматизація бюджетного обліку та звітування в Україні» та презентувала рішення для компаній державного сектору на платформі SAP Business One.

04 жовтня 2018

Захід, що був організований Державним агентством з питань електронного урядування України був присвячений впровадженню ІТ-технологій у сфері бюджетного бухгалтерського обліку та електронного звітування згідно нових положень (стандартів) бухгалтерського обліку та фінансової звітності у державному секторі.

Форум мав емоційний початок - голова Казначейства подарувала голові Агентства з електронного врядування символічну рахівницю.


 

 

Савченко Алла, президент BDO в Україні, прийняла участь у дискусійній панелі «Як спростити взаємодію бухгалтера з системами Е-дата, Е-Казна, електронним банкінгом».
 

 

 

«Дискутували про гострі питання - яку стратегію розвитку автоматизації обліку слід обрати державним установам на найближчі роки та перспективу 5-7 років. Пані Алла представила розробку BDO в Україні - облік для бюджетних організацій на платформі SAP Business One. Зокрема, функціонал цього рішення та підходи до впровадження, навчання користувачів. Головне звернення більшості розробників - переходити на нове програмне забезпечення після указу Президента необхідно, і це не так складно, як може здаватись на перший погляд. Роблячи свій вибір, фахівці радять звертати увагу на наявність сертифікатів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Крім того, було відзначено важливість створення держаного Центру обробки даних, можливостей розробників навчати користувачів роботі у нових для користувачів програмах та надавати їм оперативну підтримку», - прокоментував подію Деніс Лісовий, керівник відділу бізнес-аналітики BDO в Україні.

 


 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}