• BDO та Moore Stephens перейшли до розвиненої стадії переговорів стосовно злиття

BDO та Moore Stephens перейшли до розвиненої стадії переговорів стосовно злиття

27 листопада 2018


•    Злиття сигналізує про бажання покращити конкуренцію та якість верхнього сегмента ринку аудиторських послуг
•    Об'єднання створить найбільшу аудиторську фірму та бізнес-консультанта у Великобританії, що зосереджує увагу на підприємницькому бізнесі, який швидко розвивається, та на роботі із заможними клієнтами

Фірми, що надають аудиторські та консультаційні послуги, BDO та Moore Stephens LLP, перейшли до розвиненої стадії переговорів щодо злиття з метою створення провідної компанії на ринку.

Нова фірма буде лідером у наданні консультаційних послуг у сфері підприємницького середнього бізнесу Великобританії, але також створить загрозу для своїх великих конкурентів, розпочавши більш складну аудиторську, податкову та консультативну роботу.

Пропонована угода закріплює позицію BDO як аудитора першого вибору для компаній ринку альтернативних інвестицій Лондонської біржі (AIM), а об'єднана фірма стане одним із провідних аудиторів у країні, виходячи з кількості компаній, зареєстрованих на Лондонській Біржі, аудит яких вона здійснює.
Обидві компанії, що наразі входять у десятку найбільших, об'єднаються у фірму, що матиме набагато більшу податкову та аудиторську практику, ніж найближчі конкуренти середнього рівня, і зберігатиме глибокий і широкий досвід галузі.

Після завершення угоди, яке очікується навесні 2019 року, об'єднана фірма матиме валовий річний дохід у розмірі 590 млн. фунтів стерлінгів, зароблений 5000 співробітниками у Об'єднаному Королівстві. Фірма буде працювати під брендом BDO, оскільки вона залишатиметься частиною глобальної мережі BDO, найбільшою аудиторською організацією середньої ланки у світі з доходами понад 8 мільярдів доларів, представленою в 162 країнах.

Партнери обох фірм проголосували за злиття, згідно з остаточними контрактами.

Пол Егленд, керуючий партнер BDO, сказав:

«Якщо б коли-небудь настав час для отримання фірмами потужного поштовху для зростання, то  саме зараз – найкращий період для цього. Як об'єднана фірма, ми пропонуємо більш широкий вибір, конкуренцію та масштабованість на найвищому рівні ринку, і є кращими для подолання будь-яких економічних перешкод від наслідків Brexit.

З нашої першої зустрічі було зрозуміло, що ми розділяємо однакові цінності та культуру. Як для професійної консультаційної фірми, наші співробітники є нашим найбільшим активом, і дуже важливо, щоб ми створили розширений бізнес, який зберігає найкращі аспекти наших схожих культур. В обох фірмах працюють інноваційні люди, які є експертами у своїй галузі – і так буде і надалі.

BDO займає чудову позицію на ринку, як у Великобританії, так і в усьому світі, як частина глобальної організації, дохід якої нараховує 8 мільярдів доларів США. Протягом останніх 12 місяців, внаслідок "Carillion" та подальшого зосередження уваги на конкурентній боротьбі на ринку аудиту, ринок Великобританії наразі краще оцінює можливості та якість послуг BDO. Ця угода ще більше підвищує довіру до нас та підтверджує нашу прихильність до конкуренції у верхньому сегменті ринку.

Але ми завжди говорили, що розмір не є замінником якості. Рушійним фактором цього злиття є  стійке і прибуткове зростання, що є однаковою перевагою для наших клієнтів, співробітників та ринків капіталу».

Дві фірми працюють у дуже схожих секторах: енергетиці, технологіях, роздрібній торгівлі, нерухомості, фінансових послугах тощо. Moore Stephens також має потужний досвід у галузі судноплавних компаній, страхування та аудиту донорів.

Саймон Галлахер, керуючий партнер, Moore Stephens LLP, сказав:

«Проведення фінальних дискусій щодо створення найбільшої аудиторської фірми у Великобританії, орієнтованої на підприємницький бізнес, що швидко зростає, є захоплюючим і критичним для ринкової конкуренції. Запропоноване злиття є платформою для безперервного, сталого зростання, а також пропонує дещо інше на ринку в цей важливий час.

Клієнти просять нас надавати рішення з постійно зростаючим діапазоном та глибиною, на глобальному рівні. Поєднання з BDO значно полегшує це завдання.

Moore Stephens - це дуже прибутковий бізнес, який протягом декількох років поспіль демонструє двозначне зростання. Це злиття дозволить нам залишатися на такому рівні.

Саме люди зможуть зробити це злиття успішним, що призведе до більших можливостей кар'єри та розвитку та дозволить надавати клієнтам більш цінні послуги. BDO також є дуже шанованою, фінансово стабільною та цілеспрямованою фірмою з підприємницькою спадщиною. У поєднанні ми пропонуємо дещо дійсно унікальне та особливе».

Запропонована угода стосується лише Moore Stephens LLP, що складається з офісів Лондона, Бірмінгема, Редінгу, Брістолю та Уотфорду нинішньої мережі Moore Stephens UK. У Лондоні BDO з головним офісом на Бейкер-стріт планує зайняти друге місце у місті, що забезпечить зростання та збереже таку присутність в місті після злиття.

З оригіналом цього прес-релізу можна ознайомитися за посиланням на офіційному сайті BDO Global.

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)Yaroslav|(hash)c1b4fe3e9885174b44cfecf59c64129e0d947a9de79b6f847db4071c1c3ebc6c%}