• BDO в Гібралтарі придбала Бейкер Тіллі

BDO в Гібралтарі придбала бізнес компанії Baker Tilly Gibraltar.

09 серпня 2018

Керуючий директор BDO Гібралтар Дезірі Макхард зазначає, що розвиток є ключовою частиною бізнес-стратегії BDO - як у Гібралтар, так і в усьому світі.

«Інтеграція Бейкер Тіллі Гібралтар в BDO збільшує фірму в Гібралтар та додає послуги, таким чином позиціонуючи об'єднану фірму як лідера ринку та надійну альтернативу чотирьом найбільшим аудиторським фірмам в Гібралтарі. Ця угода дозволяє нам розвивати більш спеціалізовані сфери та забезпечити надання виняткових послуг нашим клієнтам. Ми раді вітати Бейкер Тіллі Гібралтар у BDO, однієї з найбільших глобальних бухгалтерських організацій у світі».

Іан Колінсон, керуючий директор Бейкер Тіллі Гібралтар, сказав: «Місцева фірма BDO має чудову репутацію за якість аудиторських пропозицій. Наші послуги є взаємодоповнюючими, і ми дуже сподіваємося використати сили об'єднаної фірми для підтримки нашої зростаючої клієнтської бази».

 

 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}