• Жовтень 2018 – місяць обізнаності про кібербезпеку

05 жовтня 2018


  
Організації можуть не розуміти, наскільки цінною є стратегія кібербезпеки, поки самі не виявляться уразливими перед цими атаками. BDO хоче переконатися, щоб наші клієнти ніколи не стикалися з цією ситуацією.

Місяць інформаційної безпеки "Cyber Security" призначений для навчання та підвищення обізнаності про важливість кібербезпеки. Протягом місяця, ми будемо кожного тижня звертатися до умовного головного фінансового директора та надавати актуальні поради та рекомендації.

«Кібернетична безпека не просто ІТ-проблема – все керівництво компанії має грати певну роль», - каже Грегорі Гаррет, голова підрозділу кібербезпеки BDO в США та світі. «Жовтень - це чудовий час для активного спілкування щодо кібербезпеки, особливо для фінансових директорів, які, можливо, не усвідомлюють, що вони мають важливу роль у стратегії забезпечення своєї організації в галузі кібербезпеки.»

Тож вже наступного понеділка чекайте на першу публікацію: «Топ-десять речей, які BDO заохочує фінансових директорів зробити негайно, коли йдеться про кібербезпеку».

 

 

 


 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}