• BDO в Україні створила локалізоване рішення SAP Business One для державного сектору

BDO в Україні створила локалізоване рішення SAP Business One для державного сектору

30 жовтня 2018

Новий модуль допомагає компаніям та установам державного сектору вести бухгалтерський облік відповідно до українських стандартів бухгалтерського та податкового обліку і законодавчих норм.


Локалізований модуль SAP Business One з україномовним інтерфейсом дозволяє зручно проводити в системі всі фінансові операції з Казначейством та створювати необхідні звіти відповідно до вимог законодавства.

У разі внесення змін до вітчизняного законодавства в частині регламентованого обліку, система отримує необхідне оновлення від компанії BDO в Україні, яка здійснює підтримку SAP Business One та окремих її модулів для українських користувачів.

Серед ключових переваг SAP Business One необхідно відзначити можливість отримувати аналітичні звіти будь-якого рівня складності та працювати з великими обсягами даних, а також велику кількість ефективних додатків, які використовуються урядами різних країн світу.

Компанія BDO в Україні запропонувала бюджетним організаціям пільговий перехід на SAP Business One в рамках процесу відмови від програмні продукти для бухгалтерського обліку, що знаходяться під санкціями відповідно до Указу Президента України №133/2017 щодо Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Нагадаємо, що BDO в Україні є єдиною компанією, яка має локалізоване рішення SAP Business One. Спеціалісти компанії адаптували систему відповідно до українських стандартів бухгалтерського та податкового обліку та законодавчих норм.

Інформація про SAP Business One:

SAP Business One є інтегрованим рішенням для планування ресурсів підприємства (ERP) для бюджетних організацій, малого і середнього бізнесу, а також для дочірніх компаній великих підприємств. За допомогою SAP Business One можна управляти усіма аспектами організації на основі доступу до інформації в режимі реального часу в єдиній системі. Додаток складається з модулів, кожен з яких охоплює певну функцію.

Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж 74 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

З травня 2016 року БДО Україна має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}