• Привілейованому Інституту Управлінських Бухгалтерів – 100 років

Привілейованому Інституту Управлінських Бухгалтерів – 100 років

01 листопада 2019

З нагоди 100 річчя заснування СІМА – Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (Велика Британія) цього тижня відбувся захід в форматі Круглий стіл.

 

Голова СІМА в Україні Наталія Вовчук розповіла про нові програми Р1, Р2 та супутні адміністративні процедури. Представники українських акредитованих провайдерів навчання по сертифікації СIMA обговорили новини, які вступають в силу у 2019-2020 роках.


А ми нагадуємо, що 16 листопада в BDO Academy відбудеться презентація курсу СІМА 👇http://bit.ly/2NvFO7X

Ризик-менеджери, фінансові керівники та власники бізнесу - цей курс буде вам корисний, адже кваліфікація CIMA об'єднує фінансовий облік і бізнес, а також управлінський облік.


Чекаємо на вас.


Історична довідка: СIMA, Chartered Institute of Management Accountants, виник 100 років тому у Великобританії. Ринку потрібні були консультанти з розвитку бізнесу, а існуючі гільдії бухгалтерів та аудиторів, що на той момент вміли добре вести облік і перевіряти звітність - не могли допомогти управлінцям оптимізувати витрати, складати бюджети, розробляти стратегію, прогнозувати ефективність операцій.

На даний момент сертифіковані фахівці СIMA працюють в 179 країнах світу. CIMA - це набагато більше, ніж управлінський облік. Тут вчать комплексно керувати компанією і підвищувати її ефективність, діагностувати проблеми і професійно їх усувати.