• BDO оголошує про створення нової фірми в Кореї

BDO оголошує про створення нової фірми в Кореї

Ольга Зеніна , Керівник відділу маркетингу |

08 квітня 2019

BDO рада повідомити про злиття BDO E-Hyun Accounting Corporation (EAC) з корпорацією Sungto Accounting Corporation. Нова об'єднана фірма працюватиме під назвою BDO Sungto-Ehyun Limited.

Це стратегічне об'єднання надасть BDO в Кореї лідируючі позиції на висококонкурентному ринку.

Доходи корпорації Sungto Accounting сягнули середньорічного приросту на 25% з 2000 року, а зі штаб-квартирою в Сеулі об'єднана фірма додає ще три офіси в Пусані, Чангвоні та Тегу. Заснована в 2007 році, нинішня фірма BDO в Кореї приєдналася до організації у 2016 році, досягнувши щорічного зростання на 20% за попередні 10 років.

Це злиття вважається винятковим у корейському середовищі професійних послуг, оскільки є об'єднанням організованих окремих фірм, а не поєднання незалежних фірм з декількома групами. Крім того, це дуже позитивний розвиток, оскільки уряд перебуває у процесі реформування бухгалтерської професії з метою поліпшення якості аудиту, і це, ймовірно, призведе до додаткової діяльності з об'єднання.

Маючи доступ до досвіду компанії BDO у всьому світі, це дозволить новоствореній фірмі розширити свій сервіс для вітчизняних компаній, які інвестують в закордонні ринки, а також забезпечить збалансований ріст усіх послуг, включаючи консультаційні та корпоративні фінанси. Таке амбіційне зростання призведе до цільової чисельності працівників у 500 професіоналів до 2025 року, разом з доходами в 150 млрд. KRW.

Джон Парк, новий генеральний директор, коментує: «Дотепер корейським компаніям бракувало вибору, коли вони шукали для себе правильних бухгалтерів - через вимоги незалежності та домінування більших конкурентів. Я дуже пишаюся тим, що веду нову і динамічну фірму з чітким баченням і стратегією, яка зараз є дуже сильним суперником на корейському ринку».

Стівен Дарлі, генеральний директор BDO в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, додає: «Це дуже приємний розвиток для BDO в Кореї. Злиття значно підвищить повноваження аудиту, особливо тих, що вимагаються місцевим регулюючим органом (ФСС). Злиття демонструє потужність і визнання бренду BDO в Азії, що допоможе BDO в Кореї у досягненні амбітних цілей зростання і в забезпеченні постійного якості послуг своїм клієнтам.

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)OctopusDeploy|(hash)a66ba3404529a9683c8cdb9f8edc9352c057caca98b9a7706cd4293df114f0d6%}