• Кібербезпека: профілактики вже недостатньо

Кібербезпека: профілактики вже недостатньо

04 листопада 2019

Зараз, коли цифрові технології швидко стають частиною життя людини і все у світі пов'язано із цим, ризик кіберзагроз зростає і стає складнішим, і поширенішим. У цьому цифровому світі профілактики вже недостатньо. Кібербезпека має бути цілодобовою, 24/7, але часто трапляється так, що внутрішній ІТ відділ не має часу та/або необізнаний, щоб детально перевірити чи надійно захищені організація і процеси.

Заходи щодо кібербезпеки для всіх організацій, незалежно від типу чи розміру, повинні бути якісними і за доступною ціною. BDO допомагає оцінити чи добре захищена організація від кібератак. Ми пропонуємо вам ознайомитися з кіберзагрозами, які зараз існують як для організації, так і для ваших працівників. Виживуть лише ті, хто зможе пристосуватися до змін. Наші практичні поради допоможуть захистити бізнес від кібератак, а також попередити їх.

Сертифіковані і досвідчені фахівці нададуть ці послуги за допомогою відповідних, перевірених і ефективних інструментів для захисту вашої організації. Усі колеги і офіси BDO у понад 160 країнах світу співпрацюють між собою, щоб забезпечити надійність кіберзахист.