• Публікація: Кібербезпека - тенденції та ключові рекомендації на 2019 рік

Публікація: Кібербезпека - тенденції та ключові рекомендації на 2019 рік

10 травня 2019

Перша десятка тенденцій кібербезпеки говорить про неухильне зростання ризику масових кіберзлочинів, що негативно впливає на репутацію і ринкову вартість компаній.

Тому всім підприємствам необхідно зрозуміти цінність інформаційних активів, якими вони володіють, оцінити ризик, пов'язаний з кібербезпекою даних, а потім оцінити переваги та змінні такого ризику в своїх бізнес-рівняннях. Після цього топ-менеджмент і правління компанії можуть приймати поінформовані бізнес-рішення для зменшення потенційних кібер-порушень та їх наслідків.

Простіше кажучи, витрачаючи десятки тисяч на деякі або всі ключові рекомендації з кібербезпеки, включаючи проведення оцінки електронної пошти та мережевих загроз, виконання оцінок вразливостей та тестування проникнення, впровадження тестування з приводу фішингу, а також надання освітніх програм з кібербезпеки - може допомогти ваші кібер-вразливості. Такий підхід значно зменшить вплив порушення даних, а це вже економить мільйони.

Ознайомитися з цією публікацією можна тут.

 

 

 

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)Yaroslav|(hash)c1b4fe3e9885174b44cfecf59c64129e0d947a9de79b6f847db4071c1c3ebc6c%}