Марафон Форумів з МСФЗ "Складові довіри до звітності»

15 березня 2019

Федерація Профессійних Бухгалтерів та Аудиторів України, за підтримки Комісії з Цінних Паперів та Фондового Ринку і генерального партнерства компанії BDO в Україні запрошує до реєстраціі на традиційний Марафон Форумів з МСФЗ.

 

Метою тематичних секцій заходу є інформування керівництва та представників фінансових служб акціонерних товариств та відповідальних за складання та подання фінансової звітності за МСФЗ про нормативно–законодавчі вимоги щодо розкриття інформації, форм звітності, з урахуванням електронного формату ХBRL, надання практичних порад стосовно складання звітності, а також висвітлення найактуальніших питань, які виникають під час практичного застосування МСФЗ.

Для участі у семінарі запрошуються керівники товариств, фінансові менеджери, головні бухгалтери, аудитори та відповідальні за складання та подання фінансової звітності за МСФЗ акціонерних товариств.  

Форум відбудеться у наступних містах країни:

22 березня – Дніпро

28 березня – Харків

15 травня – Одеса

24 травня – Мукачево

31 травня - Львів

7 червня – Київ

Кількість місць обмежена, участь безкоштовна, реєстрація за посиланням:   

Після реєстраціі ви отримаєте детальну програму із темами виступу спікерів, інформацію про початок та місце проведення заходу.

{% if (CurrentDocument.DocumentUrlPath.Contains("services")) { %} {% } |(user)Yaroslav|(hash)c1b4fe3e9885174b44cfecf59c64129e0d947a9de79b6f847db4071c1c3ebc6c%}