Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • SAP Business One отримала експертний висновок Держспецзв'язку

SAP Business One отримала експертний висновок Держспецзв'язку

27 серпня 2019

SAP Business One для автоматизації обліку та управління може використовуватись у державних, фінансових, міжнародних та інших організаціях.

Програмне забезпечення SAP Business One отримало експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

 


За результатами експертизи встановлено, що SAP Business One відповідає вимогам нормативних документів системи засобів технічного захисту інформації, які встановлено законодавством України.

Локалізовані рішення для SAP Business One, спрямовані на використання у бізнесі та державному секторі, розроблено компанією BDO в Україні, яка є срібним партнером всесвітньо визнаної компанії SAP.

Спеціальна системна конфігурація адаптована та розвивається відповідно до українських стандартів бухгалтерського і податкового обліку та законодавчих норм усіх типів розпорядників бюджетних коштів, має україномовний інтерфейс. Бюджетні та державні організації можуть здійснювати в системі всі фінансові операції з Казначейством та створювати необхідні звіти відповідно до вимог законодавства.

Використання ліцензованого SAP Business One допомагає виконати положення Указу Президента України № 133/2017 щодо Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Інформація про SAP Business One:

SAP Business One є інтегрованим рішенням для планування ресурсів підприємства (ERP) для бюджетних організацій, малого і середнього бізнесу, а також для дочірніх компаній великих підприємств. За допомогою SAP Business One можна управляти усіма аспектами організації на основі доступу до інформації в режимі реального часу в єдиній системі. Додаток складається з модулів, кожен з яких охоплює певну функцію.

Інформація про BDO:

BDO є п'ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж 80 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту й консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації з управління та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

З травня 2016 року BDO в Україні має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.