Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.
  • SAP SMB Summit 2019: IT-рішення для реального бізнесу

SAP SMB Summit 2019: IT-рішення для реального бізнесу

27 травня 2019

На початку квітня в Ніцці (Франція) відбувся SAP SMB Summit 2019. Він зібрав партнерів і клієнтів компанії SAP, зокрема, менеджерів проектів, маркетологів і розробників.

На саміті було підбито підсумки минулого року, обговорено кількісні і якісні дані, тренди і плани, новації компанії і плани з розширення партнерської мережі.

Цей захід був важливим для нашої команди, що займається SAP Business One, з кількох причин.

По-перше, ми отримали найактуальнішу інформацію про продукт. Вона дозволяє оцінити наш професійний рівень розробки й спланувати напрями розвитку на основі загальної стратегії SAP.

По-друге, на заході була озвучена нова інформація. Ми вивчали кращі методи реклами і best practice у розробці.

По-третє, саміт надав реальну можливість комунікації з колегами. Це дозволяє спілкуватися з тими, хто вже пройшов певний шлях у розробці, допомагає зрозуміти, як уникати помилок у майбутньому.

SAP об'єднує безліч партнерів різних напрямів з десятків країн; серед них можна знайти тих, хто стикався зі схожим завданням і успішно його вирішив. Саміт допомагає розширювати мережу професійних контактів, дає розуміння того, до кого і за якою експертизою варто звертатися.

Впевнена, нові знайомства з Ніцци стануть у нагоді  найближчим часом, допоможуть поліпшити якість і швидкість розробки.

SAP – це IT-компанія для бізнесу. Тому її основні рішення – це новітні технології, «загострені» саме під виклики підприємців. Голосові підказки, штучний інтелект, роботи – це вже частина сучасного світу, і SAP пропонує використовувати їх на користь бізнесу. Компанія створює найбільш просунуте ПО, що дійсно спрощує й поліпшує робочі процеси.

SAP вважає, що час звичайної автоматизації бізнесу минає, і пропонує інноваційну автоматизацію бізнесу зі штучним інтелектом, інтернетом речей, та іншими рішеннями.

Вони переважно спрямовані на тих клієнтів, які вже є на європейському ринку, вже насиченого SAP. А Україна вже має перевагу як технологічної держави, яка здатна впроваджувати новації дуже швидко. Завдяки SAP ми можемо пропонувати найцікавіші й найактуальніші рішення, за допомогою яких клієнти отримуватимуть значну перевагу.

Серед корисних активностей саміту можу відзначити хакатон, на якому ми створювали чат-бот, інтегрований з SAP Business One. Він дозволяє провести інтеграцію програм, написаних на основі SAP, із сайтом клієнта, систематизувати відповіді на найбільш поширені питання, впровадити машинне навчання. Власне, чат-бот — це повноцінна заміна людини, яка збирає інформацію щодо клієнтів, причому вся інформація автоматично «пакується» в SAP Business One.

Також ми вчилися впроваджувати в SAP Business One пошук, зокрема, за агрегаторами авіаквитків. За допомогою такого рішення вже не потрібно буде шукати квитки на сайтах. Вони будуть в SAP Business One: досить буде обрати квиток, і він підтягнеться до вас у документ. І подібних розумних рішень SAP Business One пропонує дуже багато – для будь-якого клієнта, для будь-якого завдання.

Актуальними й цікавими для мене були сесії з маркетингу. Це ще один найважливіший аспект розвитку SAP Business One, якому приділяється велика увага.

SAP рекомендує активно популяризувати історії успіху, використовуючи YouTube, сайт компанії, Instagram, LinkedIn, Facebook. У сучасному діджиталізованому світі навіть власники бізнесів є в соціальних мережах і дивляться відео. Тому вашому потенційному клієнтові простіше клікнути на відео — це ні до чого його не зобов'язує, а ви можете безпосередньо донести до нього те єдине, важливе повідомлення, яке зацікавить і наблизить купівлю. Часто відео є ефективнішим за стенд на тематичному заході. Хоча й традиційні брошури ніхто не скасовував, тому SAP пропонує рішення, що дозволяють спростити їх створення.

А ще саміт надав можливість зрозуміти глобальність компанії SAP і перспектив її продуктів. SAP Business One — це набагато більша, ніж звичайна ERP-система. Це реальна можливість зробити бізнес краще, якісніше, прогресивніше, і використовувати передові технології для розвитку.