Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.

Підсумки Вебінару: АССА DipIFR (Rus) для підвищення кваліфікації

04 червня 2020

2 червня BDO Academy разом з Юлією Букатіною, лектором п'яти успішних випусків груп з онлайн-підготовки зі складання іспиту ACCA DipIFR (rus), ми провели безкоштовний вебінар на тему: АССА DipIFR (Rus) для підвищення кваліфікації.

Детально говорили про саму кваліфікацію та особливості складання іспиту, найближча дата якого запланована на 11 вересня 2020 р.

Вимоги до кандидатів для складання іспиту залишись без змін. Іспит, як і раніше, складається з чотирьох завдань, але максимальна кількість балів за кожне з них змінилась та відтепер становить 25 балів.

Структура іспиту АССА DipIFR (Rus) для підвищення кваліфікації. Навчання для фінансистів

Ще одна зі змін, яку обговорили, це зміна в режимі складання іспиту. Цієї осені студенти будуть востаннє його складати письмово. В подальшому, він буде проводитись у комп'ютерному режимі.

Досвід лектора свідчить, що 100% тих, хто відвідує всі заняття з підготовки до іспиту та виконує регулярно домашнє завдання, складають іспит успішно.

На вебінарі ми детально розглянули питання Іншого сукупного доходу (ІСД) та розібрали декілька прикладів завдань з іспиту разом з їх рішеннями. Спікер відмітила, що в Плані рахунків не має такого рахунку, як Інший сукупний дохід та запропонувала учасникам в чаті відповісти на питання, які є рахунки для обліку ІСД? 

 

Нагадуємо, що БДО Академія здійснює онлайн-підготовку аби скласти іспит АССА DipIFR (Rus) та надає повну адміністративну підтримку студентів. Найближчі дати занять дивіться тут.