Цей сайт використовує файли cookie, щоб надати вам швидше реагування та обслуговування, що персоналізується. Будь ласка, прочитайте нашу ПОЛІТИКУ КОНФІДЕЦІЙНОСТІ для отримання додаткової інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і про те, як їх видалити або заблокувати.

Впровадження системи кібербезпеки — нова навчальна програма BDO Academy

13 травня 2020

В рамках співпраці BDO Consulting з Американським інститутом сертифікованих публічних бухгалтерів (American Institute of Certified Public Accountants) доповнено перелік онлайн-курсів за сертифікацією AICPA, що доступні в BDO Academy.

БДО Академія проводить підготовку за навчальними програмами сертифікації AICPA з питань кібербезпеки

Завдяки цьому партнерству ми маємо можливість надавати доступ до найактуальніших програм професійного розвитку, що допомагають бути готовими до сучасних викликів бізнес-середовища. Одним із таких викликів, як і раніше, залишаються кіберзагрози.

Нова сертифікаційна програма AICPA в BDO AcademyВпровадження системи кібербезпеки як ніколи актуальна під час зростання їхньої кількості.

Отриманні знання та впровадженні рішення допоможуть не тільки вберегти вашу компанію, а й уникнути кібератак або швидко відновити систему у разі їхнього виникнення.

Крім того, BDO Academy за напрямом кібербезпека пропонує й інші напрями навчання. Серед них:

Завдяки тому, що БДО Академія має змогу надати доступ до навчальних курсів і програм сертифікації AICPA online — вони доступні в будь-який зручний для вас час.

Нагадуємо, що при реєстрації через сайт БДО Україна ви отримаєте знижку на навчання. Вартість навчання уточнюйте в представників БДО Академії.