Оновлена версія Sap Business One 10.0

20 липня 2020

У липні 2020 року вийшло оновлення SAP Business One, версія 10.0, яке викликало ажіотаж в світі ERP.

SAP Business One — одна з найвідоміших і перспективних ERP-систем у всьому світі, якою з успіхом користуються мільйони компаній. Вона спеціально призначена для малого і середнього бізнесу. SAP Business One (також відомий як SAP B1) була розроблена з думкою про компанії, яким потрібне програмне забезпечення ERP для управління їх бізнесом.

Версія 10.0 має безліч розширених функцій та інноваційних програм, які тепер доступні і готові до роботи. Основну увагу в SAP B1 приділено простоті використання платформи, її економічної ефективності і можливості роботи в хмарі. Цей додаток покликаний допомогти бізнесу рости, керуючи кожним аспектом діяльності компанії - від продажів і взаємин з клієнтами до фінансів і операцій.

SAP B1 був побудований і працює на сервері Microsoft SQL, а тепер також працює на платформі пам'яті SAP HANA. Він може бути розгорнутий як локально, так і в хмарі, і до нього можна отримати віддалений доступ через мобільний додаток.

В новій версії безліч змін різних модулів в системі. Програмне рішення SAP Business One об'єднує робочі бізнес-функції для всієї компанії, включаючи управління фінансами, закупівлі, продажу, розподіл, управління обслуговуванням клієнтів (CRM), управління запасами, виробництво, управління проектами та обслуговування на місцях. Це єдине додаток, яке усуває необхідність в окремих точкових рішеннях і складної інтеграції декількох модулів.

Для зручності використання, був створений Новий веб-клієнт. Це означає, що тепер можна отримувати доступ до SAP Business One через веб-браузери (такі як Chrome або Firefox) з мобільних пристроїв. Веб-клієнт SAP Business One версії 10 заснований на принципах проектування SAP Fiori. Він забезпечує онлайн-доступ до SAP Business One 10.0 і поєднує його з новим стилем оформлення (Belize Deep), який покращує зовнішній вигляд програмного забезпечення.

Які ще функції були покращені?

  • Керування фінансами (доступ до рахунків головної книги у фінансових звітах)
  • Покращення функції звітних періодів
  • Складські запаси та дистрибуція (керування серійними номерами та партіями)
  • Покращення опису товару в специфікації
  • Оновлене управління проектами
  • Інтеграція з Microsoft Office 365
  • Відповідність до GDPR

У цьому оновленні користувачі SAP B1 обов'язково знайдуть багато корисних нових функцій, які допоможуть ще більше спростити і автоматизувати бізнес-процеси.

 

 

Нагадаємо, що компанія BDO in Ukraine має статус SAP Silver Partner з 2016 року та є єдиним партнером SAP на території України, який має експертизу і власні локалізовані додатки для SAP Business One.


Ви готові стати власником провідного рішення для управління бізнесом?

Тоді команда з автоматизації бізнес-процесів BDO in Ukraine завжди готова допомогти вам в цьому питанні. Тисніть детальніше, щоб отримати більше інформації.